Wpis z mikrobloga

są domy gdzie faceci sikają na siedząco bo baby tak każą


@kobaltowy_roman: mnie żadna nie chce, a i tak sikam na siedząci, bo gdy sikałem na stojąco, to przez poskręcanego napleta strumień mi leciał na boki, a nie do dziury i miałem obszczaną podłoge i kibel... i dwa przy spuszczaniu wody opuszczam klape, bo przy podniesionej bakterie kału lecą na 2,5 metra w góre prosto ci w mordo, więc smacznego, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ayyy_lmao: dokładnie, czasem za paręnaście złotych można wyrwać takie hiciory, że głowa mała. Także przynajmniej raz do roku się można szarpnąć, a nie. Mnie tam żona, jak jeszcze była tylko moją dziewczyną, mi kupiła ukochanego football managera, sama regularnie korzysta z pc masterrace, żeby pograć (na tyle, na ile ma oczywiście czas), jeśli tylko nie siedzę całe dnie to traktuje to jako zwykłe spędzanie czasu, więc rigcz. A jak takich nie
  • Odpowiedz
#!$%@? z kibla


@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: są domy gdzie faceci sikają na siedząco bo baby tak każą

@kobaltowy_roman:

badz dorosly i sluchaj baby jak wcześniej matki i nie miej wlasnego zdania. Nawet mi ich nie zal


@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: Hmmm, gdyby tylko faceci i te ich podobno ze 100 razy bardziej rozwinięte mózgi z samego tylko względu, że są facetami, byli w stanie znaleźć coś, co łączy te dwie sprawy. Hmm, hmmm, hmmmm.
  • Odpowiedz