Wpis z mikrobloga

Budowa domu: kredyt czy gotówka? - KALKULATOR #budujzchaferem

Nowy artykuł, kalkulatori film! Ale najpierw #chwalesie - za ok. 2-3 tygodnie będzie gotowe drugie wydanie mojej książki "Jak się wybudować i nie zwariować"! To rozszerzone wydanie: doszło ok. 100 stron. Książkę uzupełniłem między innymi o rady dotyczące wyboru projektanta i kierownika budowy.

Zmian jest jednak o wiele, wiele więcej. Więcej informacji - niedługo.

Ha, pierwsze wydanie książki powstało w 2017 roku. Ale ten czas leci! I to dzięki Wam miałem i mam motywację do dalszej pracy. Osoby, które kupiły pierwsze wydanie w przedsprzedaży i dały mi motywacyjnego kopa, otrzymają ode mnie prezent. I nie żadne smutne "jestem tak miły, że pozwalam ci kupić moją książkę z rabatem", tylko prawdziwy prezent ;) . Czekajcie na email! :)

Wracając do kredytów: kalkulator został specjalnie stworzony dla osób planujących budowę domu.

Jeżeli planujesz budowę gotówką: uwzględni on podwyżkę materiałów i robocizny. Jeżeli na kredyt: pokaże ci ciekawe dane oraz pokaże, jak nadpłacanie kredytu wpłynie na obniżenie Twoich odsetek. Pokaże też, który sposób finansowania budowy będzie dla Ciebie bardziej korzystny.

Naprawdę sporo informacji. Dość powiedzieć, że film, w którym pokazuję kalkulator i omawiam różne sprawy trwa pół godziny :)

I jasne, że o kredytach znajdziecie sporo informacji w internecie, ale dążę do tego, aby mój blog zawierał wszystkie niezbędne informacje dotyczące przygotowań do budowy domu. No i wydaje mi się, że żaden dostępny kalkulator kredytowy nie uwzględnia np. czasu budowy i nie pokazuje, ile zaoszczędzimy budując się za gotówkę.

Film, artykuł i kalkulator tutaj: https://blog.poradnik-budowlany.com/budowa-domu-kredyt-czy-gotowka-kalkulator/

#budujzchaferem #budujzwykopem #budowadomu #dom #kredythipoteczny #kredyt
  • 5
@leopolis: Tak. Będzie także nowy audiobook - ponad 6 godzin nagrań.

Niedługo dam znać - czekam na potwierdzenie druku przez drukarnię. Sprzedaż wydania papierowego, ebooka i audiobooka chcę ogłosić jednocześnie.