Wpis z mikrobloga

@typiara_z_wykopa: nie pamietam na której grupie, ale na jednej ciągle padały pytania typu „mam krwawienie w x tc, mam iść do lekarza?” albo „jestem w ciąży z trzecim dzieckiem, nie mam pracy, ojciec dziecka się wypiął, co mi się należy od państwa” xD
@nama: I’m in!

Z racji tego, że mój bombel się zbliża, a ja nigdy nawet nie trzymałam niemowlaka na rękach z chęcią bym poczytała jakieś przydatne info i protipy :)
@Lonate: na tej o ciężarówkach jest codziennie publikowany wpis w stylu
-dziewczyny wczoraj zrobiłam żółtozieloną kupę, dziś już normalną ale ta z wczoraj mnie martwi, jak myślicie co robić
I pierwsze dobre dziesięć komentarzy zawsze takich samych:
-ja bym pojechała na izbę przyjęć sprawdzić, lekarz jest od tego żeby ROZWIAĆ TWOJE WĄTPLIWOŚCI NIE ZASTANAWIAJ SIĘ CHODZI O DOBRO MALUSZKA
-Miałam tak samo jak Ty ale moja kupa była zielonopomarańczowa, byłam u
@Lonate:
I codziennie wpis w stylu "pokażcie swoje zdjęcie z usg z 5 tygodnia" czy tam "pokażcie swoje brzuszki w 20 tyg"

A laski wrzucają 60 komentarzy typu "tutaj moje ale z 15 tygodnia, więc myślę że w 5 też powinien być już duży", "mój Brajan w 21 tc", "mój brzuszek w 35 tyg" xD absolutnie zawsze to samo xD
@Lonate samo przyjdzie:) też tak miałam a potem jakoś szło:))

Jedyne co, z czego dziś się śmieję, to moje dziecko zawsze było przykryte najgrubszym kocem, ubrane najcieplej itp.

Żeby nie zmarzło:) a urodziło sie w kwietniu:))