Wpis z mikrobloga

Mirki, mam mały problem z #bf1 na #ps4. Kupiłem wczoraj wersję cyfrową, zostawiłem konsolę włączoną na całą noc, żeby się zainstalowało, rano ucieszony tym, że będę mógł pograć siadam przed monitorem i widzę, że nic z tego, bo wyskoczył błąd pt. „nie można zainstalować” ( ͡° ʖ̯ ͡°) Miejsca mam wystarczająco, ponad 200GB, resetowałem sprzęt kilka razy, nawet zacząłem pobieranie od nowa, ale ciągle działo się to samo. Ktoś wie dlaczego?

#kiciochpyta #gry
  • 7
@blebnik CE-37732-2. Zrobiłem wszystko co było zalecane na stronie PlayStation, aby rozwiązać ten problem i nic to nie dało. Zobaczyłem też czy z instalacją innych cyfrowych gier również jest problem, ale nie ma. Tylko z tym nieszczęsnym Battlefieldem.
@androgen: Wydaje mi sie że masz mimo wszystko "za mało" miejsca na dysku. BF1 zajmuje teraz z wszystkimi patchami pewnie do 150gb a żeby zainstalować grę trzeba mieć chyba raz tyle miejsca.
@androgen: wylacz pleja calkowicie nastepnie trzymaj power dopoki nie uslyszysz dwoch "beepow", przejdziesz do safe mode, podlacz dualshocka i wybierz odbudowe bazy danych
@androgen: masz za malo miejsca. Sama gra zajmuje jakies 100GB, a do instalacji potrzebujesz drugie tyle. Nie mowiac juz o tym, ze na samej konsoli MUSI zostac jakies 30GB wolnego, bo inaczej to ci sie gry nie odpala. Podsumowujac, masz za malo miejsca.

A, ze inne gry ci sie instaluja? No jak zajmuja mniej to sie nie dziw ;)