Wpis z mikrobloga

Po wrzuceniu do oceny martwego ciągu i przysiadu, przyszedł czas na ostatnie ćwiczenie z trójbojowej trójcy, a mianowicie wyciskanie sztangi leżąc.

Tak jak poprzednio wrzuciłem film z ćwiczenia pod obciążeniem jakim wykonuje serie robocze. Myślę, że dzięki temu widać więcej błędów. Z racji tego, że dzisiejszy trening zapowiadał się bardzo ciężko założyłem moje szczęśliwe, szmaragdowe, krótkie spodenki do ćwiczeń. Przyniosły one pożądany efekt i udało się zrobić zaplanowaną ilość powtórzeń :)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Mahapralaja - Po wrzuceniu do oceny martwego ciągu i przysiadu, przyszedł czas na ost...
  • 53
@koroluk:
Staram się jak najmniej ruszać nogami, bo kojarzy mi się to z pomaganiem sobie. Zamiast korzystać z samej siły górnej części ciała, dodaję pęd z ruchu nogami. Może źle myślę, bo się nie znam, ale tak to teraz widzę. Oczywiście nie upieram się przy tym, ale nie chcę żeby potem ktoś zarzucił mi, że nie wycisnąłem danego ciężaru bo pomogłem sobie ruchem nóg.
@non-serviam:

będzie wyciskanie żołnierskie? ()


Jest to ćwiczenie, z którym miałem wiele problemów, szczególnie z bólem nadgarstków, a ponadto kiedyś na nim rozwaliłem bark. Chętnie je wrzucę do oceny, spodziewam się, że znajdzie się może nawet więcej niż kilka błędów.