Wpis z mikrobloga

Jedno z najbardziej kultowych miejsc Krakowa. Kuźnia artystów w samym sercu stolicy małopolski. Zajrzeliśmy do Piwnicy pod Baranami i jesteśmy oczarowani magiczną atmosferą tam panującą. Lubicie magię krakowskich knajpek i spotkania z artystami? Pomóżcie wykopać ten artykuł jak najwyżej niech takie miejsca nie zaginą - https://www.wykop.pl/link/5328245/piwnica-pod-baranami-kultowe-miejsce-w-krakowie/

#krakow #malopolska #podroze #muzyka #zainteresowania #ciekawostki #podroze #podrozujzwykopem #sztuka #polska #weekend
PrzekraczajacGranice - Jedno z najbardziej kultowych miejsc Krakowa. Kuźnia artystów ...

źródło: comment_1581188715EGKyhgU2HpshJw4gI2CTYk.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrzekraczajacGranice: trafiłam tam kiedyś i przypadkiem znalazłam się w miejscu za sceną.. zwiedzałam na ciekawskim ryju xD pan kark kulturalnie zaprosił mnie do części pubowej, by sir Karolak mógł przygotować się do jakiegoś występu xD

Ale klimacik świetny^^
  • Odpowiedz
@PrzekraczajacGranice lata 90, balujemy często w Piwnicy ale drzwi na lewo - w klubie. Ilekroć przychodzimy na balety, na górze przed wejściem siedzi mocno wstawiony Skrzynecki. Na schodach potykam się o Wójcickiego, a na parkiecie obok mnie baluje Janda...
  • Odpowiedz