Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Po 12 latach spędzonych na wykopie postanowiłem w końcu zrobić coś pożytecznego. Usunąłem konto #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) i założyłem nowe aby promować adopcje psów, którymi się opiekuję w Ropczyckim schronisku na Podkarpaciu (niedaleko Dębicy). Mówi się, że to koniec świata gdzie psy dupami szczekają, ale zaręczam że z naszymi jest wszystko ok ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Żeby nie przynudzać i się nie produkować bo pewnie i tak nikt tego nie przeczyta xD wrzucę dziś pierwszego kandydata:

Psiak ze Strzyżowa, ofiara wybuchu gazu w domu.
Nazwaliśmy go LUCKY - Laki, bo miał naprawdę duże szczęście w ogromnym nieszczęściu które go spotkało. Dom w którym mieszkał zniknął z powierzchni Ziemi z powodu wybuchu gazu. Jego Pan trafił do szpitala.
Laki kompletnie nie wygląda na 9 lat. To pies gentelmen, jak z pałacu. Podaje lapke, na spacerze kroczy dostojnie. Jest piekny, w typie owczarka szkockiego.

Pies bedzie wydany do adopcji po kastracji, zaszczepiony i zaczipowany.

Zapraszam do obserwowania tagu #przytulpsiaka
oraz do odwiedzenia strony www.przytulpsiaka.pl
Szukajcie też nas na fejsbuku.

Nasza fundacja chętnie też przyjmie smycze, obroże, zabawki, karmę, miski, koce, budy itp.

#psy #zwierzaczki #schroniskodlazwierzat #pokazpsa
Przytulpsiaka - Po 12 latach spędzonych na wykopie postanowiłem w końcu zrobić coś po...

źródło: comment_1581108739zShcsHUgPUloLkmwsTdWJ5.jpg

Pobierz
  • 3