Wpis z mikrobloga

@radziol88: Ta akcja w ogóle była #!$%@? XD Na pytanie po co kontrola odpowiedzieli "Nie zdradzamy tajemnic działania policji" jak jakieś CSI. Potem pytali, czy brałem narkotyki i żebym nawet nie mówił, że nie bo wiedzą, że bym kłamał. Nawet sprawdzali czy auto kręciłem, a ja tylko na siłownie z kumplem chciałem iść, bo mnie właśnie na parkingu przed siłownią dziabneli XD Ostatecznie nic na mnie nie znaleźli to dali mandat
@Garadal: Nie musieli nic nikomu pokazywać. Masz obowiązek posiadać przy sobie prawo jazdy kiedy prowadzisz pojazd. Brak tego dokumentu to wykroczenie i tyle. Proste jak budowa cepa. Nie rozumiem jak można nie zabrać ze sobą prawa jazdy kiedy wsiada się do samochodu.
@Garadal no i co z tego że może sprawdzić? Sprawdzić mogą dużo rzeczy, ale prawko musisz mieć przy sobie i koniec. Takie jest prawo i dopóki się nie zmieni to będą za to się sypać mandaty. Najśmieszniejsze, że Polak działa tak irracjonalnie, że jak jest obowiązek posiadania przy dupie prawka to nie wozi. Jak obowiązek zlikwidują to wozić będzie. Tak samo było z dowodami rejestracyjnymi. Jak był obowiązek to nie wozili i
via Android
  • 2
@pogromca_idiotow Rozmowa z tobą totalnie nie ma sensu. Nikt nie powiedział, że nie zrobiłem nic złego i tak samo ja, zdaje sobie sprawę z tego że powinienem mieć przy sobie prawko. Druga sprawa jest to, że nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że czasem się czegoś zapomina a nie zostawia w domu specjalnie. Idąc twoim tokiem rozumowania lepiej o niczym nie dyskutować, niczego nie komentować i o niczym nie myśleć.