Wpis z mikrobloga

Zapraszam do najnowszego wpisu prosto z najdroższego kraju świata, Szwajcarii, a dziś właśnie o cenach w tym alpejskim raju. Wszystkiego po trochu - artykuły spożywcze, transport, ale także sporo cen z punktu widzenia turysty - hotele, samochody, skipassy.

Najdroższy kraj na świecie – ceny w Szwajcarii

IG / FB

#zwtravel

Wołam tylko tych, którzy plusowali odpowiednie komentarze przy poprzednich wpisach (lub są zapisani na listę na Mirkolistach). Jeśli nie chcesz być więcej wołany/a - zaplusuj odpowiedni komentarz niżej. Jeśli chcesz dołączyć do wołania - również zaplusuj odpowiedni komentarz niżej :)

#podroze #szwajcaria #podrozujzwykopem
Pobierz
źródło: comment_15810051155PlPv8ywERm9AXDBHhNOur.jpg
  • 69
@dzaku: akurat ceny wynajmu mieszkań są bardzo przystępne. Rynek wynajmu jest tam bardzo rozbudowany i można wynająć całe domu w cenach lepszych niż w Polsce (w proporcji do zarobków)
@borjaki: nie wiedziałem, że z Białką aż taki dramat, choć wiadomo, że blednie przy alpejskich stokach ;) Ale bardziej dałem ceny jako ciekawostkę, bo oczywiście nie ma czego porównywać. Po prostu tyle trzeba zapłacić w PL, żeby pojeździć na nartach :)
@zbigniew-wu: moim zdaniem bardziej miarodajne byloby porownanie cen np w alpach wloskich czy austriackich do cen w CH, przy takim porownaniu mozna dojac do wniosku ze w Szwajcarii wcale tak duzo drozej ie jest bo np w tym roku za 6dni karnetu Superskirama w Dolomitach place 303 euro.