Wpis z mikrobloga

Jak spakować suple do samolotu żebym nie został rzucony na glebę za „dziwne” proszki w woreczkach strunowych? xD Nie chcę brać całego plastikowego pojemnika, bo za duży, a za 3 dni wracam.
#mikrokoksy #silownia
  • 17
@Rigun: nie mają jak sprawdzić szybko przecież co to za biały proszek w małym woreczku więc to trochę dziwne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Panowie ja wiem, że 3 dni bez supli to nic, ale te wyloty mam po 2-4 razy w miesiącu i już mam dość, że np. przez 1/3 miesiąca nie biorę tego co chcę.
@non-serviam: Aj no słabo, na pewno nie jest urozmaicona. Zazwyczaj w hotelu jem śniadanie, a potem robota i dopiero wieczorem jest czas coś zjeść. Biorę ze sobą fitmeat zawsze w razie czego, bo te puchy nie smakują źle, i do tego jakiś kuskus, kaszę z warzywami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Tak jak pisałem, gdyby to były 1-3 dni w miesiącu to pal licho. Ale gdy robi się z tego 7-12 dni to słabo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@d0tz: a jakie suple bierzesz, że nie możesz bez nich żyć? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bo to wiesz, taki trochę przereklamowany temat. Ja biorę d3, omega3 czasem witaminki mg/cynk/żelazo jak mało warzyw jadłem, a na resztę leję. Jeszcze nawet ta słynna kreatyna nie wjechała na salony ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
@non-serviam: Kreatyna, AAKG, węglowodany i białko. Tyle dobrze, że w hotelu zawsze jest jakaś siłownia. Z klientami do maka? XDDDDDDD To chyba w jakimś MLM pracował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)