Wpis z mikrobloga

@Prusti: Znajdz mi prosze w regulaminie mpk, lub w rozkladach jazdy informacje, ze rozklady sa orientacyjne, lub podany margines bledu rozkladow. Dla ulatwienia:
http://www.bip.mpk.wroc.pl/mpk/regulamin-przewozow/962,Regulamin-przewozow.html
http://www.wroclaw.pl/rozklady-jazdy

Przeczytaj artykul z roku 2015
https://gazetawroclawska.pl/czasowy-bilet-stracil-waznosc-bo-autobus-stal-w-korku-nie-mam-pieniedzy-co-wtedy/ar/3862919

Wsiadając do autobusu i tramwaju zawieramy umowę z MPK. W przepisach z kolei określono, że musimy posiadać ważny bilet. – Jeśli pojazd się spóźnia i nie wynika to z winy przewoźnika, pasażer nie ma podstaw do wypłaty odszkodowania ani przedłużenia
@PurpleHaze: Jeśli pojazd się spóźnia i nie wynika to z winy przewoźnika, pasażer nie ma podstaw do wypłaty odszkodowania ani przedłużenia czasu ważności biletu – mówi Korzeniowska.

Cudnie, ze podkresliles ta czesc o winie przewoznika. Sam sie zaorales. Dlaczego uwazasz, ze przewoznik odpowiada za to, ze na miescie sa korki xDDDDD?
@PurpleHaze: bez urazy, ale szkoda mojego czasu na dyskusje o biletach, skoro juz fruwaja tutaj wyroki sadow jesli dobrze widzialem xD kuzwa, chyba macie bardzo duzo frustracji w sobie i smutne zycie. I to ja mam mentalnosc niewolnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) no to krotko bez wczytywania sie pojade z drugiej strony. Jakiej umowy mpk nie dotrzymalo? Kupujac bilet czasowy podajesz gdzie dokladnie chcesz jechac? Albo czym?
@Prusti: no dokladnie xD. Nie dosc, ze jedzie wiecej to jeszcze narzeka xD.

Mam inny przyklad: @PurpleHaze idzie chce 60 minut poplywac w basenie. Kupuje karnet na godzine, ale z uwagi na fakt, ze wszystkie tory sa zajete przez 20minut, a chcial poplywac GODZINE, to wychodzi po 80minutach i sie kloci z obsluga, ze nie zaplaci za dluzszy czas xD
@Andczej: nazwij to jak chcesz. Grzywna, mandat, kara, wilczy bilet. Nie przyjmuję kary, którą nakłada na mnie ten gość i tyle. Niech on się martwi co dalej. Nie będę podpisywał, że zapłacę komuś 120zł, bo on tak chce.
I to ja mam mentalnosc niewolnika


@Prusti: No masz. Po to w rozkładnie jest wyszczególniony czas przejazdu na kolejne przystanki, żebyś wiedział gdzie dojedziesz na bilecie 15, 30 i 90 minutowym.
Nikt nie kupuje biletów czasowych, żeby sobie posiedzieć w busie, tylko, żeby się dostać w konkretne miejsce w konkretnym czasie. MPK dało dupy wypuszczając nieprecyzyjny regulamin, a kanary nie mają innego wyjścia jak przestrzeganie wszystkich jego zapisów, nawet tych absurdalnych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: Tu nie o nazwę chodzi, ale o inną formę prawną.

Nie da się odmówić przyjęcia opłaty dodatkowej, to czy podpiszesz czy nie to nie ma znaczenia.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: teraz dopiero zrozumiales, ze Wroclaw to glebina #!$%@? xD? Ale skoro juz nawet tutaj wiedza, ze regulamin wroclawskiego mpka jest inny niz w innych miastach to masz wybor: albo placisz za bilet jednorazowy i masz w pompie ile jedziesz, albo kupujesz czasowy i jak nie dojedziesz na czas to kupujesz nowy bilet albo wysiadasz.
Sam sie zaorales.


@stormkiss: tia... tylko prosze czytaj ze zrozumieniem. W ktorym miejscu obwinialem mpk za spoznienia wynikle z normalnych korkow na miescie i w ktorym miejscu optowalem za tym, by brac je pod uwage przy dlugosci przemieszczenia sie?
Pisalem wyraznie korki tramwajowe, opoznienia wynikle z nakazu zwalniania do 5-10km/h przy przejezdzaniu przez rozjazdy i w zakretach, opoznienia spodowane katastrofalnym stanem taboru i infrastruktury i to wszystko masz w moich komentarzach