Wpis z mikrobloga

niestety wedle logiki np.krakowskiego mpk należy w takim układzie kupić nowy bilet.

W trakcie kontroli pasażer ma mieć wazny bilet i koniec, bo mpk nie jest odpowiedzialne za korki wydłużające czas jazdy.


@agaja: w Krakowie najlepiej jeździć autem. połowa torowisk rozkopana, ciągłe opóźnienia, syf i menele w tramwajach i autobusach a to wszystko posypane chorymi cenami biletów...
@bussior: Dlatego jak jestem w innym mieście to kupuje jednoprzejazdowy, jak jestem u siebie to zawsze płace za sieciowy i mam spokój, jeżdżę tak często że mi się opłaca.
Co nie zmienia faktu że to nie jest twoja wina i ja bym się z kanarem-idiotą wykłócał, zrobił mu awanturę na cały tramwaj że jest ograniczonym debilem, ma braki w mózgu i logicznym myśleniu, bo ewidentnie oni #!$%@? sprawę a jak tego
@Prusti: kupno biletu czasowego to nie jest cebulenie, o czym Ty piszesz w ogóle xD
To jest bilety z normalnej oferty przewoznika i kupuje się go, gdy czas przejazdu Zajmuje ileś tam minut.
Jeśli lubisz przepłacać - Twoje prawo, ale nie wymyślaj, że ludzie tego nie robiący chcą orzycebulic, bo nie tego tyczy się to pojęcie.
@Kolanka: a ty wiesz, że w skycashu w różnych miastach jest różnie? W Poznaniu nie musisz podawać żadnego numeru tramwaju czy autobusu. Bilet czasowy to bilet czasowy i jak kupisz to czas leci, aktywny tyle na ile go kupujesz.
Bilet czasowy obowiązuje przez określoną ilość czasu, a nie ilość przystanków, którą tramwaj powinien przejechać w tym czasie zgodnie z rozkładem. Losowe wypadki nie mają tu żadnego znaczenia.
@agaja ostatnio miałem batalię o ważny bilet w momencie kontroli z dwoma kanarami u mnie w mieście. Jak podeszli to podałem im ważny bilet kupiony na telefonie przed kilkoma sekundami. Oczywiście zaczęli się pluć, że ma być ważny jak zaczynają kontrolę, ale przeczytałem im punkt w regulaminie który mówi, że pasażer ma mieć ważny bilet w momencie kontroli a kontrolę zaczyna się od słów: dzień dobry poproszę o bilet, czy coś takiego.
@Andczej: nie da się odmówić, czyli znając twoje imię, nazwisko i adres kanar może ci wystawić mandat (czy jak sobie to nazwiesz) bez twojego podpisu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: widzę masz straszny problem bo nie potrafisz przyjąć że coś może mieć inną nazwę XD

bez twojego podpisu?


W teorii niestety tak

@giermek: kolejny ekspert, TO NIE JEST MANDAT tylko opłata dodatkowa, nie da się jej nie przyjąć, a czekanie na policję nic nie da
widzę masz straszny problem bo nie potrafisz przyjąć że coś może mieć inną nazwę XD


@Andczej: nie mam problemu. Po prostu się zabezpieczyłem przed durną odpowiedzią, ale i tak ją dostałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: nawet tak właściwie ty nie tylko nie ogarniasz że coś ma inną nazwę ale także formę prawną, przez takich jak ty powtarzających o policji i odmowie ludzie potem gadają głupoty