Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@pyskaty92: Nudzi jej się, więc wsiada sobie do losowego autobusu, jedzie 2-3 przystanki, wysiada i szuka kolejnego autobusu w drugą stronę. Na początku robiła to małym czołgiem, którego nie chciała zapinać pasami, a co stanowiło niebezpieczeństwo dla pasażerów, więc kierowcy jej nie zabierali. Potem rada miasta uchwaliła nowy regulamin, który ograniczał dopuszczoną wagę takich wynalazków w komunikacji miejskiej, ale marszałek województwa ją uwalił twierdząc, że to dyskryminacja.
Dodam tylko, że babka
@Tytanowy_Lucjan: Generalnie dla mnie mocna wina leży po stronie ZDiTMu oraz policji, która po takiej akcji najczęściej nawet jej nie daje propozycji mandatu / sprawy w sądzie. Co więcej ZDiTM po każdej takiej sprawie powinien nakładać na nią tą opłatę dodatkową w kwocie 5 tyś zł za opóźnienie / zmianę trasy autobusu. Myślę, że gdyby ktoś faktycznie się tym zajął porządnie to by wreszcie się skończyła jej samowolka.

Mnie ciekawi gdzie
Potem rada miasta uchwaliła nowy regulamin, który ograniczał dopuszczoną wagę takich wynalazków w komunikacji miejskiej, ale marszałek województwa ją uwalił twierdząc, że to dyskryminacja.


@Tytanowy_Lucjan: W SPAD obowiązuje ten nowy regulamin i przy każdym miejscu na wózek jest duża naklejka z definicją wózka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mave: Nikt, nawet policja, nie chce ryzykować sprawy o "pobicie", bo pewnie z nudów i do sądu zaczęłaby jeździć. Policjanci nie chcą kłopotów, ludzie nie mają ochoty na szarpaniny. Zwłaszcza, że baba jest już słynna że swoich działań, więc pewnie znalazło by się pełno nagrań jakby ktoś ją chciał zrzucić z rowerka i wtedy ten bohater miałby #!$%@?.