Wpis z mikrobloga

@maestrozo dobrych polskich nie widziałem, za to jak operujesz angielskim to lista jest następująca
* 21 Studios
* Travel Bum Productions -- koniecznie poszukaj jego starych produkcji, coś też było na vimeo
* The Natural Lifestyles (a zwłaszcza co robi niejaki Liam McRae)
* Sasha Daygame

Można też spojrzeć na:
* The Fearless Man
* JulienHimself
* Valentino Kohen
* Tom Torero -- widzę że kanał wysechł kompletnie... Było sporo wrzutek także
@kamikazee:

- bezwartościowy kontent - 3/4 audycji to żale na hejterów a w szczególności jakiegoś sławka z Częstochowy. Po co tracić godzinę z życia na gówniany content gdy w tym samym czasie mogę zobaczyć pół dobrego filmu albo przeczytać 50 stron dobrej książki?

- Prowadzący ma w dupie jakikolwiek rozwój. Nawija nudno, nie stosuje żadnego montażu ( bo uważa że jest zajebistym mówcą ale to tylko on tak uważa). Właściwie to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zly_wuj: dzięki za konkretną odpowiedź. Byłem 2 razy na forum BraciaSamcy ale mnie zbanowali. Kupiłem nawet książki Kotońskiego koleś ma trochę racji ale styl tych książek to wymioty mizogina.
@kamikazee: ja tam byłem kilka lat xD a co do zakupu książek to radzę mieć na uwadze fakt że przekazane w ten sposób dane osobowe ( bo płatność przelew albo karta) Mk lubi sobie wykorzystać do zastrasznia swoich oponentów xD Reasumując - odradzam jako redpill. Do rozważenia ewentualnie w celach rozrywkowych jako specyficzna redpillu parodia