Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sierzant_Bagieta: bagiet może jakiś film o piesełach w policji, kto je tresuje, gdzie mieszkają, co z tymi, ktore są uparte i nie chcą zostać wytrenowane itd.
o koniach też mozesz zrobić, ogólnie o zwierzętach, które policja używa na służbie. Oglądałbym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brick: oj ciężko tak napisać bo najpierw musiałbym znać podstawy i na ich bazie dowiedzieć sie resztę
ale w sumie
-kto trenuje te psy?
-ile rocznie psów trafia do służby?
-co z upartymi psami?
-skąd są te psy? jakieś specjalne hodowle?
-gdzie mieszkają te psy?
-może policjant mieć takiego psa na własność i zabierać go do domu?
-ile psów służy w polskiej polocji?
-jakie rasy psów mogą służyć?
-czy służą tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Anty_Chryst:

-kto trenuje te psy?
Pierwszego psa trenuje przewodnik pod okiem instruktora na kursie stacjonarnym. Z następnymi może robić eksternę.

-ile rocznie psów trafia do służby?
Tego nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-co z upartymi psami?
Nie ma czegoś takiego. Każdego psa się uda przekonać do pracy. Kwestia nagrody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-skąd są te psy? jakieś specjalne hodowle?
Długa historia.
brick - @Anty_Chryst: 

-kto trenuje te psy?
Pierwszego psa trenuje przewodnik pod ok...

źródło: comment_1580925552qniQGxfE2Bca085ZqwV3LW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brick:
-czyli pies ma swojego jednego przewodnika?
tacy policjanci dostają jakiś dodatek za pracę z psem? ile trwa szkolenie takiego psa i od ilu miesięcy?

-czemu musi przypominać owczarka? co z np owczarkami kaukaskimi? one owczarków niemieckich nie przypominają ani trochę

-jakieś specjalne warunki trzeba spełniać by trzymać psa w domu? jak z tą zgodą, przełożeni chętnie sie zgadzają czy nie? Jakieś specjalne warunki musi spełniać ten kojec przy jednostce?

-nawet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Anty_Chryst:
-czyli pies ma swojego jednego przewodnika?
tacy policjanci dostają jakiś dodatek za pracę z psem? ile trwa szkolenie takiego psa i od ilu miesięcy?
Tak. Pies robi z jedną osobą. Szkolenie trwa pół roku. Pies idzie na kurs pomiędzy pierwszym, a drugim rokiem życia.

-czemu musi przypominać owczarka? co z np owczarkami kaukaskimi? one owczarków niemieckich nie przypominają ani trochę
To proste. Belgi i niemieckie najchętniej się uczą. Z każdego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brick: przyszło mi jeszcze coś do głowy

Jak ktoś chce zostać przewodnikiem to może sam wybrać sobie psa czy jak to wygląda? W sensie czy można iść do jakiegoś zwykłego hodowcy, kupić psa i iść do przełożonego czy do kogo sie tam chodzi, że chcesz zrobić z tego psa, psa policyjnego?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anty_Chryst: drugiego i następnego psa owszem, możesz robić kurs eksternistycznie. Jednak pierwszego musisz zrobić stacjonarnie. Jak ja robiłem kurs to brało się psa i robiło testy. Teraz testy robi się przed kursem i z tego co wiem to przewodnik przyjeżdża i dostaje numer kojca gdzie jest pies. Taka loteria- niespodzianka.
  • Odpowiedz