Wpis z mikrobloga

Jechałem wczoraj pendolino i przypomniałem sobie ile hejtu wylało sie na Tuska kiedy były one kupowane. Ile wrzasku prostaków i wyzwisk motłochu potrzeba było, żeby Polacy mogli sobie spokojnie jeździć pomiędzy miastami w dobrych warunkach.

Nie zasłużyliśmy na Donka. Pomimo jego wad był on najlepszym premierem RP, który cieszy się szeroką estymą również za granicą. Zostawił Polskę w dobrej kondycji, z drogami w budowie i deflacją z którą zawzięcie walczy PiS.

Przegrał z PiSowską nagonką ośmiorniczową, którą skutecznie karmili tłum ćwierćinteligentów przygotowując się do przejmowania prywatnych banków za złotówkę i niszczenia ustroju RP.

Szkoda.

N.....c - Jechałem wczoraj pendolino i przypomniałem sobie ile hejtu wylało sie na Tu...

źródło: comment_15809079356EKD0uM7OSYQi3fqlg4icW.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@lucer:

Cała polityka Tuska była podporządkowana temu, by załatwić sobie robotę w Brukseli i poświęcił temu celowi nie tylko polskie interesy, ale nawet własną partię.


Tak tak, a drogi to budował i poprawiał nasza pozycje w rankingach wolności gospodarczej bo nienawidził Polaków. Juz pomijam fakt, że za jego czasów skakaliśmy w ratingach wszystkich agencji.
  • Odpowiedz
wolałbym przyjąć 10k migrantów na kraj 38 milionów, z czego połowa by uciekła


@Rabke: W tym rzecz, że nie mogliśmy pozwolić im uciec - bo chodziło wyłącznie o przetrzymanie ich tu siłą, aby nie wrócili do Niemiec czy Francji xDDD
  • Odpowiedz