Wpis z mikrobloga

Jechałem wczoraj pendolino i przypomniałem sobie ile hejtu wylało sie na Tuska kiedy były one kupowane. Ile wrzasku prostaków i wyzwisk motłochu potrzeba było, żeby Polacy mogli sobie spokojnie jeździć pomiędzy miastami w dobrych warunkach.

Nie zasłużyliśmy na Donka. Pomimo jego wad był on najlepszym premierem RP, który cieszy się szeroką estymą również za granicą. Zostawił Polskę w dobrej kondycji, z drogami w budowie i deflacją z którą zawzięcie walczy PiS.

Przegrał z PiSowską nagonką ośmiorniczową, którą skutecznie karmili tłum ćwierćinteligentów przygotowując się do przejmowania prywatnych banków za złotówkę i niszczenia ustroju RP.

Szkoda.

N.....c - Jechałem wczoraj pendolino i przypomniałem sobie ile hejtu wylało sie na Tu...

źródło: comment_15809079356EKD0uM7OSYQi3fqlg4icW.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@NerwowyJegomosc: mhm.... Cały naród chciał go #!$%@?ć gdy odchodził do parlamentu UE zostawiając niedokończone sprawy i afery. Tak tylko przypominam, to że za PiS jest #!$%@? to nie znaczy, że należy go wybielać, bo zupełnie na to nie zasługuje
  • Odpowiedz
  • 8
@NerwowyJegomosc A wiesz ile kosztował cały zakup 20 sztuk pendolino? 2.5 miliarda złotych.

Dla przypomnienia, tylko w tym roku media publiczne dostały dotację w wysokości 2 miliardów złotych za jakiś "niewpłacony" abonament. A najlepsze, że w 2014 r. TVP potrafiło być na plus bez jakiejkolwiek dotacji ze skarbu państwa (oprócz podziału rzeczywiscie wpłaconych abonamentów)

Ale za Pełoooo to dopiero byli złodzieje xD
  • Odpowiedz
@100piwdlapiotsza: ale przeciez wifi musi zalozyc producent zeby mozna bylo utrzymac gwarancje lub serwis po okresie gwarancyjnym.

Tak samo jak zakladasz oryginalne czesci w aucie - tez sa drozsze niz u wujka staszka na zakladzie
  • Odpowiedz
@100piwdlapiotsza: XD ok

Ale dlaczego nie isc dalej, po co placic za gwarancje za pendolino jezeli pan stanisław z wolbromia powiedział, że on wyklepie każdą awarię.

Albo teraz jazda bez trzymanki, mam kumpla co powiedzial ze za 50% ceny pendolino sam zbuduje lepsze. Dajmy mu miliard zlotych, moze sie uda.
  • Odpowiedz
@mat9: a rozumiesz roznice miedzy dlugiem publicznym a zadluzeniem zagranicznym? Bo tak nas zadluzal gierek, a to masakycznie zla forma zadluzenia
  • Odpowiedz
@NerwowyJegomosc po co kupujemy pendolino jak jest PESA Bydgoszcz xD

Kilka lat później PESA (niewykonali kontaktu dla Niemców) jest na skraju bankructwa nawet długoletni plan dostarczenia wagonów dla warszawskiego metra się nie udał i kupujemy je od czeskiej Skody. Polska myśl techniczna i kultura korporacjna rodem z wall street
( )
  • Odpowiedz