Wpis z mikrobloga

  • 151
Mirki
Trochę #chwalesie ale jak dla mnie jest czym!

Wczoraj w moim życiu pojawił się taki oto niuniek ( ʖ̯)

Kobitka taka całkiem drobna - ja (lvl 24);
Prawko zdane ~8msc temu;
Od pół roku praca na dwa etaty;
Pieniądze ciężko odłożone, od nikogo nie pożyczone;

Życzcie mi tylko bezawaryjności

#stilo #fiat #motoryzacja
Pobierz
źródło: comment_1580853376fpPelT2KD5WFYaMinldsnw.jpg
  • 70
@wija: #!$%@? jeden z gorszych pomysłów, tydzień temu kupiłem grande punto 1.4 zadbane od 2 właściciela z kupa papierów i już wydech #!$%@?, pasy nawet gdy są zapięte to pipczy i w ogole czuje ze to gowno auto, wolałbym swoje daewoo espero które mimo ze jest prymitywne to nie do zajechania
@wija: Gratulacje!

Ja mojego Stilosa (werjsa 5d 1.6 Benzyna + LPG) dostałem od dziadka 5-6 miesięcy temu jak zdałem prawko i po trzech miesiącach pojawiły się falowanie obrotów, spalanie 19l/100 + gaśnięcie silnika do których dziś nie naprawiłem (była próba, ale mechanik poddał się) i tak sobie stoi na parkingu od tamtej pory ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie życzę Ci tego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Helonzy: wiejski mechanik. Też tak miałem jak jeździłem do gości którzy tylko amortyzatory umieli wymienić. Ja miałem w rodzinie kilka fiatów, sam dwoma jeździłem i co sobie chwalę to, że psują się jak każde ale naprawiają się w dobrych pieniądzach. Znajdź lepszego mechanika.
Też mogę Cię uwolnić od tego bólu. Jak chcesz to sprzedać to się odezwij.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wija: szkoda, że to nie żółty abarth <3
Ale niech jeździ. Nie jest zły wybór na pierwsze auto. No i tanio będziesz się wozić - tylko Dbaj o instalacje gazowa, żeby dobrze ustawiona była.