Wpis z mikrobloga

  • 151
Mirki
Trochę #chwalesie ale jak dla mnie jest czym!

Wczoraj w moim życiu pojawił się taki oto niuniek ( ʖ̯)

Kobitka taka całkiem drobna - ja (lvl 24);
Prawko zdane ~8msc temu;
Od pół roku praca na dwa etaty;
Pieniądze ciężko odłożone, od nikogo nie pożyczone;

Życzcie mi tylko bezawaryjności

#stilo #fiat #motoryzacja
Pobierz
źródło: comment_1580853376fpPelT2KD5WFYaMinldsnw.jpg
  • 70
@wija: dobry wybór. miałem stilo 1.9jtd z magicznymi 80 koniami XD palił grosze, w naprawie tani, w sumie nic się nie psuło, póki jakaś #!$%@? nie wjechała we mnie na skrzyżowaniu. Ale wspomnienia piękne
@UgAnDuS85: dobrze wykonane jak na fiata i tamte czasy, dobrze przyśpiesza, niektóre miały fajne wyposażenia ! Niestety choinka na desce, niesprawne poduchy, często psujące się wspomaganie i elektryka to norma w tych samochodach.
@wija 1.2 bardzo fajny silnik. Miałem taki w Punto i przejeździłem wiele kilometrów, potem auto zgniło od spodu więc się go pozbyłem. Wrzuć jakieś normalne felgi do niego i będzie też jako tako wyglądał wtedy. Szerokości
@Electro_01: to nic nie pomogło ( ͡° ʖ̯ ͡°) komputer ponoć pokazywał błąd lambdy i czujnika wału, ale po wymianie tych elementów problemy wciąż są... I mechanik nie potrafił usunąć jeden z błędów na komputerze
@wija: moje pierwsze auto. Nawet ostatnio wspominałem jak dobrze się prowadził i trochę za nim zatęskniłem. Moj był kupiony od handlarza, po wypadku i z licznikiem przekręconym pewnie z kilka razy, ale nigdy nie odmówił posłuszeństwa.
@wija: gratulacje, pierwsze auto za ciężko zarobione pieniądze to wspomnienie na całe życie (tak myślę), 5 lat temu też kupiłem Civic IMA, dzisiaj mam Mazdę MX-5, ale Hondzinkę wspominam bardzo miło, dużo jeździłem i nigdy mnie nie zawiodła, czego i Tobie życzę, choć mam pewne obawy o tego Fiata. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaki tam jest silnik?