Wpis z mikrobloga

@stjimmy: Na pewno. Mokre sny części opozycji, więc łykną takie fejki. Na pewno random z Twittera ma dostęp do takich informacji ;)

Swoją drogą, to tylko 730 milionów euro rocznie. A wszak oni są gotowi więcej poświęcić aby zrealizować swoją wizję Polski :-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wolodia: tzn nie wynika z tego że to random tylko to konto ma często fejki. Zaoczne zabezpieczenie jest prawdopodobne, ale pewnie na początku bez kary
@Volki: masz i naucz się czym się różni demokracja od ochlokracji i tyranii większości:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ochlokracja

W niektórych greckich polis ukształtowała się forma rządów zagrażająca klasie średniej, a w tak przekształcających się społecznościach pojawiło się zagrożenie dyktaturą ubogich, najniższych warstw zbiorowości, stanowiących większość. Tak ukonstytuowana władza prowadziła politykę rabunku majątku osób zamożnych wraz z jego rozdawnictwem. Działania te legitymizowała wola większości, czasami egzekwowana przemocą


https://pl.wikipedia.org/wiki/Tyrania_wi%C4%99kszo%C5%9Bci

stan w demokratycznym systemie politycznym, w którym
@Filippa Trzeba pamiętać kto poszedł się poskarżyć.


@Volki Pamiętamy. Waszczykowski na zawsze w pamięci za rozpoczęcie walki o przestrzeganie praworządności w Polsce na arenie międzynarodowej.
@Variv Ale dlaczego pamiętacie zawsze jeden obóz xD


@Volki Tylko wam podziały i obozy w głowie. Propaganda już kompletnie łeb przeżarła. Ja pamiętam ważnych dla polskich spraw polakow, których interwencja w zagranicznych organach przyniosły efekty. Waszczykowski mimo, że był beznadziejnym ministrem spraw zagranicznych to miał przebłysk przyzwoitości kiedy prosił organy międzynarodowe o kontrolę praworządność w Polsce. Od jego prośby się zaczęło. Dzięki niemu mamy jeszcze jakaś szanse, że może praworządność w Polsce
@Variv

Tylko wam podziały i obozy w głowie.

No tak, udawaj głupka i nie zauważaj partii. A potem znowu wybieraj te same, bo udajesz głupka, że nie widzisz "podziałów" xD

Dlatego Polska to chlew obsrany, bo ludzie udają głupka i wybierają znowu tych samych głupków, bo przecież nie ma podziałów, nie ma partii xD
@Volki Oczywiście, że widzę podziały. Trudno ich nie widzieć skoro nawet na portalu ze śmiesznymi obrazkami w tematach około politycznych niektórzy od razu te podziały wytykają.
Co nie znaczy, że mam się tym sztucznym, propagandowym podziało poddawać i nimi kierować.
@Variv No i dlatego ci wytykam, że widzisz tylko jeden obóz polityczny, choć podziały są sztuczne. A ty mi odpowiadasz, że ich nie ma xD
@Variv No i dlatego ci wytykam, że widzisz tylko jeden obóz polityczny, choć podziały są sztuczne. A ty mi odpowiadasz, że ich nie ma xD


@Volki xD jaki ja niby obóz widzę? WTF nawet się do żadnej partii nie odniosłem a co mowa o obozie. Coś sobie do moich słów dopowiadasz.
@Variv No tak, waszczykowski jest bezpartyjny i robił wbrew partii xD xD Kurczę, a PZPR też wg ciebie nie miał nic wspólnego z rządami PRLu? xD xD xD xD xD xD
@Variv No tak, waszczykowski jest bezpartyjny i robił wbrew partii xD xD Kurczę, a PZPR też wg ciebie nie miał nic wspólnego z rządami PRLu? xD xD xD xD xD xD


@Volki Nie wiem co robił w zgodzie z partią a co wbrew partii. - nie ma to przecież znaczenia dla konsekwencji jego czynu.
Nawet jeśli "donosił na Polskę" na polecenie Jarka to nie zmienia to faktu, że rozpoczął ciąg zdarzeń i
@Variv Do obecnego stanu nie przyczynił się tylko on, a nawet nie zapoczątkował, bo wszystko zaczyna się od traktatu lizbońskiego, którego poparł nie tylko Kaczyński, ale również posłowie, którzy za tym głosowali. Cały czas próbuję ci to wytłumaczyć, ale ty jakieś lewackie bzdury piszesz o braku podziałów xD Podziały to coś naturalnego, a ty mi z takimi lewackimi frazesami odpowiadasz. xD xD xD