Wpis z mikrobloga

VISION EXPRESS
Okulary za 7 stówek, dożywotnia gwarancja. Przy sprzedaży wciskali kit, że nawet gdybym na nie siadł albo rozdeptał to i tak mi wymienią. W rzeczywistości bardzo mało ich używałem bo zazwyczaj nosze soczewki i po niecałym roku puścił lut mino, że nie było żadnego uszkodzenia z mojej ani niczyjej innej strony. Praktycznie lut puścił gdy te super oksy Emporio Armani leżały w pudełku.
Oczywiście VISION EXPRESS nie uznał gwarancji nie podając powodu.
#zalesie #zdrowie #oszukujo #oszustwo #visionexpress
d.....y - VISION EXPRESS 
Okulary za 7 stówek, dożywotnia gwarancja. Przy sprzedaży w...

źródło: comment_1580814068iIBQm4APJfRcNs3QJQXsiK.jpg

Pobierz
  • 75
@dozownik_celkowy: no vision express to tandetne gówno, ja od siebie polecę fielmanna, jak ostatnio robiłem tam pingle i pani poleciła dopłatę do super szkieł do kompa które wziąłem. Okazało się, że cały myk to filtr światła niebieskiego przez co wszystko było odrobinę żółte co kompletnie mi nie pasowało. Przyszedłem do salonu, powiedziałem, że mi się nie podoba to zabrali okulary, wymienili szkła na takie same bez filtra i jeszcze zwrócili różnicę
@kinesin1000: nie uniemożliwia. soczewka się trzyma, przez okulary widać, trzymają się na głowie, mała zmiana pozycji soczewki, więc nie powinno być zaburzeń widzenia. powinno pójść z gwarancji a nie rękojmi, musiałby na nich usiąść, żeby coś takiego się zrobiło, a że widać, że okulary nie pokrzywione to kwestia producenta albo wykonania soczewek