Wpis z mikrobloga

Witam
Tak sobie myślę że kupno samochodu #4x4 w Polsce od prywatnej osoby to wyjątkowo z-----y pomysł i strata czasu.
W ciągu 3 tygodni zobaczyłem 10 samochodów i to jest k*rwa dramat.
-na 10 samochodów 2 miało świeże lub nowe opony ( 1 auto miało ładne AT + zimówki)
pozostałe 7-8 sztuk miało opony 11-15 letnie zazwyczaj zajechane na śmierć.
-na 10 samochodów 2 nie miało aktualnych badań a jedno było nie zarejestrowane
-na 10 samochodów w 8 wyciekał olej z silnika , jeden wyciek był do opanowania reszta dramat
-na 10 samochodów 2 automaty gdzie tylko w jednym automat działał poprawnie choć bagnet od oleju był suchy na pracującym i rozgrzanym silniku .
-na 10 samochodów tylko w 3 przypadkach można było sprawdzić auto w terenie ale tak naprawdę tylko jedno
-na 10 samochodów tylko 4 osoby zgodziły się na solidny przegląd w stacji obsługi
-na 10 samochodów w 2 działała klimatyzacja w pozostałych:
-działa ale do uzupełnienia czynnik
-latem działała
-żona nie pozwala używać
-a na co to komu
-na 10 samochodów 1 auto było czyste i posprzątane w środku, 2 były używane ale nie z------e , jedno nawet nie było
z------e ono był zasrane w środku a reszta była brudna *h-j .
-na 10 samochodów tylko jedno nie było lakierowane .
Wnioski są 3 :
-jak jesteś sprzedającym to posprzątaj ten wóz przed sprzedażą
-jak sprzedajesz coś nawet lekko terenowego to trzeba to sprawdzić poza asfaltem
-jak czegoś szukacie nie warto jechać dalej niż 50 km od domu bo i tak 50-60 % Januszy kłamie w ogłoszeniach ...
U mnie prywatnie wygrał Duster ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #samochody #polska #przemyslenia #offroad #dacia
Sepp1991 - Witam 
Tak sobie myślę że kupno samochodu #4x4 w Polsce od prywatnej osob...

źródło: comment_hcBuioL5TIgyyr8BGHVKpFbOblhh4hzA.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziemniag: naprawdę tak myślisz czy chciałeś tu zabłysnąć ?
Jak ktoś przez 7- 11 czy 15 lat jeździ na jednych oponach i potrafi doprowadzić AT-ki do bieżnika 1-2 mm to raczej
sprzedający #polakicebulaki ktoś kupił auto na które nie było go stać .
Nie zmieniał opon i na 99 % nie pilnował terminowo przeglądów, nie zmieniał oleju w skrzyni i mostach itd .
  • Odpowiedz