Wpis z mikrobloga

#codziennienowydumbphone nr 51: Sony Ericsson K700i, 2004r.

Mój drugi ulubiony telefon sprzed ery smartphonów, niestety nie mam już do niego ładowarki.
Pamiętam, że uważałem go za telefon idealny, brakowało mi jedynie miejsca na kartę pamięci aby zastąpił mi odtwarzacz MP3.
Później wymieniłem na SE W810 i to już był ideał, niestety już go nie mam :(

Główne funkcje:
- ekran 176x220px
- wbudowana pamięć: 41 MB
- aparat VGA
- dioda flash
- radio FM
- odtwarzacz MP3

Zapraszam do obserwowania mojego tagu, gdzie codziennie publikuje ulotki opisujące stare telefony sprzed ery smartphonów.

#telefony #ciekawostki
gonera - #codziennienowydumbphone nr 51: Sony Ericsson K700i, 2004r.

Mój drugi ulu...

źródło: comment_Am4Iw9wW95grzyeT7NHC83r8HfZbcBpv.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gonera: mam jeszcze białego W580i mojej różowej i wygląda chyba gorzej, klawisze poodpadały od pisania do mnie SMSów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gonera jeszcze dzisiaj byłbym w stanie po omacku rozebrać go i patyczkiem higienicznym nasączonym spirytusem wyczyścić ten pierdzielony joystick. Często było "przelecieć" na około używając działającej strony zamiast się męczyć
  • Odpowiedz
@JezelyPanPozwoly: Niestety w K750 nadal zostali przy rozdzielczości 176x220. K800 to już był szczyt, wszystko co miał K750 oraz standardowa rozdzielczość 240x320, czyli taka do końca ery klawiszowców.

@zjadlbym_kebaba: @Adam_wkladamispadam: @adekad: @tusk: @frow:
O Joystick trzeba było dbać. Raz do roku rozebrać, powyginać, i dodać troszkę oleju by wciąż działał jak nowy. Jeśli coś nie stykało, to nie siłą szarpać
rukh - @JezelyPanPozwoly: Niestety w K750 nadal zostali przy rozdzielczości 176x220. ...

źródło: comment_rfafPfnsEmBSyrNv07GIhaAJCYYj0daf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rukh: Ja za każdym razem kiedy jestem kilka dni bez Androida to biorę w zastępstwie W850, żeby #!$%@?ć w pracy od nowa w Elven Chronicles albo Heroes Lore: Wind of Soltia ahh ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Pamiętam, że uważałem go za telefon idealny,


@gonera: A potem nastała era K800i? Dobry aparat, mocny flash ( chyba dwu tonowy?). Pierwszy telefon na którym udało mi się odpalić Operę, kiedy w tle utrzymywał sesję SSH z moim serwerem. No i oczywiście pracowało też GG.
No kozak, teraz osiem rdzeni, 6 giga ramu i może uda się to powtórzyć równie płynnie :P
  • Odpowiedz
@gonera: Mi w nieco późniejszym, ale wciaż przedsmartfonowym czasie najbardziej przypadł do gustu SE c702. Był już na platformie A2, więc przez A2Uploadera robiło się cuda: dodatkowe patche, flash menu, zmiana ikonek, wgrywanie różnych akustyk i sterowników aparatu... Ech, pamiętam dumę jak w gimbazie zagłuszałem nim Nokie kolegów ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i fajny jak na tamte czasy system, pozwalający przechodzić do różnych aplikacji i
  • Odpowiedz