Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1116
#rozowypasek pojechał na egzamin kat. B
Nie było by w tym nic dziwnego, ale w listopadzie 2018 poszła na pierwszą lekcję,w międzyczasie ciąża.
Nie radzi sobie ze stresem podczas egzaminu praktycznego. Oblała już kilka razy, nawet nie liczę (7lub8 raz xD)

Jeśli dzisiaj zda to stawiam litra (Stock będzie dobry?) z #rozdajo
Każdy bierze udział

#prawojazdy

  • 82
@PaulStanley: Ja miałem to samo :/ Brzmi zabawnie, ale wyobraź sobie, że parkowałem tyłem, focus na lusterka, aby się idealnie zmieścić, a w tym czasie jakiś gnój przejeżdża obok samochodu z dość wysoką prędkością. Egzamin niezdany, gdyż jak to egzaminator powiedział, mogłem go lusterkiem zarysować gdy wykręcałem ( wtedy się samochód wychyla w przód ). Był to mój pierwszy raz, jak się dowiedziałem od kierownika 2 msc później, mogłem się od
@One_day_full: o cholera tego się nie spodziewałam XD ale na innych uczestników nie masz wpływu przecież. To tak samo jakbyś np skręcał w lewo i ktoś nadjeżdżający se przyhamował ale nie musiał i co wtedy oblane bo wymuszone

Są tacy co uwalają ja miałam spoko egzaminatora, miałam jeden blad ale mnie nie #!$%@? - wypisał kwitek i powiedział ze będą z pani ludzie XD

@KarolEs: Ale skąd z naprzeciwka XD czy przez równorzędne sobie smignela nieświadomie?

Ja miałam tak ze mnie egzaminator zapuścił w stare miasto i było tak ze było równorzędne a droga z prawej była wyjazdem z kamienicy (w życiu byś się nie spodziewał wbudowanej drogi Z DACHEM w szeregowym budynku) tez się nie spojrzałam ale wypisał mi tylko blad bo nikt nie jechał. Jakbym drugi raz coś #!$%@? to by było po
@Crea w środę przyzwam dokładnie to samo co Ty ( ) daj znać czy zdała. Moja 2 tygodnie jak już wracała to w bramie WORDu jej oblał, ale miałem słuchania