Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1116
#rozowypasek pojechał na egzamin kat. B
Nie było by w tym nic dziwnego, ale w listopadzie 2018 poszła na pierwszą lekcję,w międzyczasie ciąża.
Nie radzi sobie ze stresem podczas egzaminu praktycznego. Oblała już kilka razy, nawet nie liczę (7lub8 raz xD)

Jeśli dzisiaj zda to stawiam litra (Stock będzie dobry?) z #rozdajo
Każdy bierze udział

#prawojazdy

  • 82
  • Odpowiedz
takie piękne pytanie jak np wymiary tablicy rejestracyjnej xDDDD


@PaulStanley: Sracie się o te tablice, a to jest pytanie czysto na logiczne myślenie - tylko jedna odpowiedź na proporcje ~1:5. ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tarec: nie raz byłem świadkiem jak kierowcy złośliwie traktują elki a nawet jazdy egzaminacyjne. Zajeżdżanie drogi, wymuszenia pierwszeństwa a nawet trąbienie co tylko zwiększa stres.
Oczywiście są ludzie którzy nie powinni w ogóle jeździć autem.
Sam mam prawo jazdy od 29 lat i teraz na pewno uwalił bym egzamin teoretyczny jak i praktyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kupczyk: sam bym uwalił teorię bez dokuczenia, ale praktyke? Nie sądzę, jeśli masz dobry wzrok i refleks to pikuś.
  • Odpowiedz
@Crea: umówmy się, jak tyle razy nie zdała, to się nie nadaje. Chciałbyś trafiać na drodze na kierowców, którzy z 10h jazdy tylko jedna potrafią przejechać bez błędu? To jest chore, że jest tyle prób. Skończy się na tym, że zda, a później i tak będzie się bała jeździć po dużym mieście.
  • Odpowiedz
@Crea: serio.. niech sobie odpuści. Jak można nie zdac, ile to już?, 10 razy?

Może niech do mniejszego miasta na egzamin pojedzie? Wiem że dziesiątki setek z Warszawy zdawało w Łomży, jak już w Łomży nie zda to nie nadaje się na kierowcę :).

Nie każdy może być pilotem, nie każdy może być kierowcą.
  • Odpowiedz
@Crea: próbować, aż do skutku i nie przejmować się. Znam dużo osób, które zdały za 4 razem, a jeżdżą lepiej niż osoby, które zdały za 1. Prawda jest taka, że 30 h jazd to naprawdę mało.
  • Odpowiedz