Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1116
#rozowypasek pojechał na egzamin kat. B
Nie było by w tym nic dziwnego, ale w listopadzie 2018 poszła na pierwszą lekcję,w międzyczasie ciąża.
Nie radzi sobie ze stresem podczas egzaminu praktycznego. Oblała już kilka razy, nawet nie liczę (7lub8 raz xD)

Jeśli dzisiaj zda to stawiam litra (Stock będzie dobry?) z #rozdajo
Każdy bierze udział

#prawojazdy

  • 82
@6REY1MISTERIO9: najgorzej to jest uwalenie tuz przy wjezdzie do WORDu, gdy masz szlaban z info, ze jest straznik czy cus i musisz sie zatrzymac albo w trakcie zatrzymywania dostac sygnal od egzaminatora, ze mozesz jechac xD. Nie wiem czy wszedzie tak jest, ale te 10 lat temu w WORDzie Wroclawskim taki szlaban luj oblewacz byl xD
@Crea: w ogóle fajnie by było jakby udostępniali te nagrania zdającym. Żeby mogli zobaczyć jakie błędy popełnili. Ale wtedy więcej osób by się pluło o niezdatny egzamin (nie ważne czy słusznie czy nie) teraz nawet jeśli kogoś totalnie #!$%@? to większość się boi coś z tym zrobić bo jest strach że będa się chcieli mścić.
@Crea: olej polowe pieniaczy z tego wątku, każdy z papierami w kieszeni mówi że jak ktoś nie zdaje to sie nie nadaje. Pewnie, bo jak masz prawo jazdy w portfelu to automatycznie błędu nie robisz. A to że ktoś kto ma prawo jazdy 10,20,40 lat i zrobi błąd to 'e tam, każdemu się może zdarzyć'

Pewnie zaraz dostanę grad minusów bo przecież 'ja tam zdałem za 1, nie wiem co to
@Crea: Mireczku dam ci lifehack żeby nie trafiła na pana Mareczka kolejny raz

Napiszcie skargę na niego. Prawo działa w taki sposób, że on nie może mieć egzaminu z osobą która złożyła skargę na niego. Ja w swoim WORD-zie tak zrobiłem (chociaż skarga była prawie zasadna, trafiła nawet do marszałka województwa, ale ostatecznie oddalili)

U mnie wyglądało to tak: czekam na drugie podejście, pierwsza tura egzaminacyjna danego dnia. Jednak musiałem poczekać
@wtelegraficznymskrocie A czemu? Niektórzy mocno reagują na stres jeśli ktoś ich ocenia. Ja sam tak mam, zdałem za 5 razem, było to w 2003r. Od tej pory sporo jeżdżę i nawet 2 lata robiłem jako kierowca na wywrotce przy górzystym terenie z dojazdami do prywatnych domków gdzie niekiedy podjazd był taki, że można było gacie obsrać ze strachu. I przez te 7 lat nie zarysowałem nawet auta (prywatnego i firmowego). Stres w
@Crea: W sumie nawet smutłem, kto wie ile osób umrze, zabije się, zostanie zabitych, albo zwyczajnie wyloguje się i już nigdy nie zaloguje na wykop. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Crea: a pomyśleć, że w bardziej rozwiniętych krajach takiego bulu dupy o prawo jazdy nie ma jak u nas. Przewiduje, że za 10-15 lat dorobią kategorię do B (będzie B1, B2, B3) a w A będzie z 5 czy 6 kategorii. Wszystko pod pretekstem poprawy bezpieczeństwa, samochód w średnim wieku 11+ lat na polskich dziurawych drogach.