Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1116
#rozowypasek pojechał na egzamin kat. B
Nie było by w tym nic dziwnego, ale w listopadzie 2018 poszła na pierwszą lekcję,w międzyczasie ciąża.
Nie radzi sobie ze stresem podczas egzaminu praktycznego. Oblała już kilka razy, nawet nie liczę (7lub8 raz xD)

Jeśli dzisiaj zda to stawiam litra (Stock będzie dobry?) z #rozdajo
Każdy bierze udział

#prawojazdy

  • 82
@PaulStanley: o w taki sposób :), nadkolem mógłbym zahaczyć. Samochód jadący krył się za zakrętem, więc musiałbym się ciągle na ulicę patrzeć aby go dostrzec. Zdawałem zresztą wiele razy, więc wiem jakie cuda się mogą dziać na egzaminach. Na szczęście zdałem, uważam się za myślącego, dynamicznego, bezwypadkowego kierowcę. Zazdroszczę wcześniejszej umiejętności jazdy, 30h to zdecydowanie za mało aby nabyć jakiejkolwiek ogłady i luzu w jeździe.
Pobierz Onedayfull - @PaulStanley: o w taki sposób :), nadkolem mógłbym zahaczyć. Samochód ja...
źródło: comment_hOqqtfnMXOjXivwv3QWpnKa7HA3bE3vF.jpg
@One_day_full: chamsko kurde, to już prędzej ja powinnam była nie zdać za to co #!$%@?łam na swoim egzaminie

a czy to umiejętność jazdy i ogłady - nie bardzo. Karty to zupełnie co innego, to nie jest jazda której używasz na drodze, nie ma czegoś takiego jak linie czy ścinanie zakętów bo z nikim się nie ścigasz. Jak walniesz w coś, wypadniesz z zakrętu czy polecisz bokiem to heheszki. Spróbuj tak na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 94
I po zabawie, trafiła na p. Marka który #!$%@?ł ją 3raz. Swoją drogą bardzo opryskliwy gość.

Na odchodne powiedział jej, że jak trafi na nią kolejny raz to gwarantuje jej, że nie zda. Tego już za wiele, kręcimy Małysza?

@DarkZizi: @starypijany123: @blablabla69: @wirogez: @kupczyk: @Merolka: @KarolEs: @Skir02: @wtelegraficznymskrocie: @ponura_szafa: @FloweryTaste: @jElitaInternetu: @PaulStanley: @One_day_full: @KrzyDe: @One_day_full:
Pobierz Crea - I po zabawie, trafiła na p. Marka który #!$%@?ł ją 3raz. Swoją drogą bardzo op...
źródło: comment_0JCulDC9AMK1Js6iNG2sbz7cosYokBME.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Crea: ua, jak zdawalam t is tez byl taki egzaminator majacy taktyke zestresowac, zdekoncentrowac i #!$%@?. Na sczescie za drugim podejsciem tez na niego trafilam i wiedzialam co bedzie odwalal
@Crea: ale co ty możesz kręcić, #!$%@? ludzie nie potrafią jeździć bo maja coś w głowach zablokowane, nie potrafią szybko podejmować decyzji, nie myślą, sztywnieją za kierownica, puszczenie sprzęgła, dodanie gazu, trzymanie kierownicy i jednocześnie puszczanie hamulca ręcznego to dla wielu ludzi zadanie niewykonalne. Jak później taki zda cudem po 10 razach to do końca życia jeździ 70km/h na 90 bo tak jest przecież bezpiecznie. Weź się nią zaopiekuj trochę, daj
jechała zaparkować, jakiś luj zajął jej miejsce. Jedzie do następnego miejsca i w międzyczasie nie spojrzała czy ktoś jedzie z naprzeciwka. Przecina pas, instruktor po hamulcach. Dziękuję, koniec egzaminu po 40 minutach.


@KarolEs Czemu ludzie opowiadający historie oblania egzaminów na prawko zawsze robią to w taki sposób, żeby podkreślić jak to ktoś tam był złośliwy i ileż to się okoliczności nie nałożyło.
Oblane prawidłowo.

Jak ktoś w stresie przestaje widzieć inne pojazdy