Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aleroc: @Mega_Smieszek: no właśnie lubię oldschoolowe survival horrory, ale gry typu RE4 i RE5 też. RE2 Remake to dla mnie gra 10/10, bardzo lubię różne zagadki - gdyby nie ta kamera, która może mi nie pasować, to bez wahania brałbym RE0 i RE1 :/
@kacper3355: do niczego nie namawiam ale remaster RE0,1 jest na PC i ruszy na kazdym pazdzierzu
kamera dla mnie nigdy nie byla jakims problemem, najgorsze byly te loadingi (co prawda na PS4 dosc krotkie) przy wpadaniu do nowego pomieszczenia
no i mechanika strzelania jeszcze cierpi przez kamere ale w tych starych residentach strzela sie o wiele mniej
z pewnoscia jesli chodzi o sterowanie te nowe residenty sa o wiele bardziej intuicyjne
@kacper3355: nie jestem pewien ale re4 i re5 na ps4 chyba maja albo moze nie maja, ale w re1 i re0 masz ogarniczona ilosc sejwow, potrzebujesz smieszny tusz czy cos tam, to mnie #!$%@?, ale najbardziej #!$%@? #!$%@? statyczna kamera, wiec odpuscilem sobie probowalem w obydwie grac
@Mega_Smieszek: no to troche taki znak rozpoznawczy tej serii i przy okazji ciekawa mechanika ktora dodaje kolejna warstwe zlozonosci rozgrywki, chociaz nie ma z tym wiekszych problemow, jak dociekliwie eksplorujesz to spokojnie pod koniec zostanie ci kilka na zapas
w RE7 i rimejku 2 dopiero na wyzszych poziomach trudnosci miales ograniczona ilosc sejwow
przeszedlem wiekszosc residentow i ok, to nie sa latwe gry(jak na dzisiejsze standardy) ale nigdy nie mialem sytuacji