Wpis z mikrobloga

@loczyn
Niestety jestem mocny hejterem tej książki.
Uważam, że jest niestety nudna i źle napisana. A z jakiegoś powodu jej wady opisuje się jako ogromne zalety. Jest to najsłabsza książka post Apo jaka czytałem.
  • Odpowiedz
@loczyn

Niestety jestem mocny hejterem tej książki.
Uważam, że jest niestety nudna i źle napisana. A z jakiegoś powodu jej wady opisuje się jako ogromne zalety. Jest to najsłabsza książka post Apo jaka czytałem.

@diarrhoea: Bo to w sumie nie jest ksiazka post apo, tylko post apo jest tam tlem do relacji ojciec - dziecko. No i jak sie zachowuja inni ludzie.
Ja uwielbiam te ksiazke za styl dialogow. Minimalizm w
  • Odpowiedz
@loczyn
No właśnie dialogi są bardzo męczące. To właściwie monolog ojca i przytakujący dzieciak. Zero przekazu, emocji. Ja nie widzę w tym żadnej realcji. A temat przecież mega ciekawy, umierający ojciec szuka przyszłości dla swojego dziecka, w rzeczywistości która nie ma przyszłości.
- ubierz się ciepło
- tak
- bo zmarzniesz
- tak
- a wtedy zachorujesz
- dobrze tato
- a nie mamy leków
- tak
- źli ludzie zabrali
-
  • Odpowiedz
@loczyn A największy zarzut jaki mam do tej książki jest taki, że sam byłby wstanie co takiego napisać. I stylistycznie (bo jest to stylistyka niczym w książce gimnqzjalisty) i historii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Film tragiczny od pierwszej do ostatniej minuty. Nuda, nic się nie dzieje, mało się dowiadujemy co się stało wcześniej.

Zamiast tego można obejrzeć dokument o dowolnym biednym afrykańskim państwie. Przynajmniej będzie kolorowo.
  • Odpowiedz
- ubierz się ciepło

- tak

- bo zmarzniesz

- tak

- a wtedy zachorujesz

- dobrze tato

- a nie mamy leków

- tak

- źli ludzie zabrali

- czemu zabrali?

- bo to źli ludzie


@diarrhoea: well, ciezko sie nie zgodzic.
To mniej irytuje jak sie dopowie sobie ze dzieciak byl nieco cofniety w rozwoju, ale dalej, dialogi nie porywaja
  • Odpowiedz