Wpis z mikrobloga

@general-lufa: umiesz czytać ze zrozumieniem? Jestem przeciętny i szukam przeciętnej dziewczyny. Jedyne czego wymagam to żeby nie była gruba. Sam nie mam nadwagi i myślę, że sam też mogę tego wymagać.
@no_wlasnie: może są inne czasy ale ja partnerki poznawałem za kolejnością: na osiedlu, przez gg, w pracy 3 lub 4, przez znajomych, na imprezie chyba 2 lub 3 i na czaterii tez kilka. Ktoś na gorze dobrze radzi, weź wywal te aplikacje bo tam pustaki są, i tyle.
@imajoke: w sensie każda tam wypina dupe i pozuje do zdjęć z wakacji stawianych przez rodziców czy jakiegoś chłopa? Chyba nie każda, bo wartościowe wiedza ze mogą zaoferować więcej. Pamiętaj ze nachalnie reklamuje się tylko gowno, dobrze rzeczy nie potrzebują reklamy
@imajoke: to wyjdz do ludzi, nie szukaj takiej na Tinderze. Idź na kurs tańca, szydełkowania, czegokolwiek, dziewczyny są wszędzie. Na bank trafisz na taka, która zauroczysz. Nie spotkałem jeszcze dziewczyny, która miałaby jakieś mega wysokie wymagania, o których piszą tutaj ludzie. Więcej wiary w siebie