Wpis z mikrobloga

@zurawinowa:

Odezwał się ten, co nie wysyła w kółko progresywy :<


W progresywie masz przynajmniej szansę, a wysyłaj bezdzietnemu staruchowi kreskówki, taa :P

A tak serio, to się nie przejmuj, każdy ma prawo wybrać swoją kategorię. Możesz mnie spamować tymi AMoviesami, nie fochnę ;)
@Farquart: Wyrównuję szanse, jako, że jestem młodsza i słabiej znam stare hity. :D

Jak kupiłam 'swoje' kategorie (hard rock, metal, bajki) to Ljuk się obraził, bo zaczął przegrywać i teraz katuje mnie jakimiś funkam, rnb za karę. :<
@Farquart: @zurawinowa: A ja zdałem sobie sprawę jak hermetyczny jestem w tej muzyce, którą słucham. Bo za cholerę nie znam żadnych hitów Whitesnakes z nazwy albo innych takich. A progresywny rock tylko jak jest PF i Archive zgaduję... resztę strzelam na oślep.
@parachutes: Powiem Ci, że ja też nie znam. Większość starych kawałków znam ze słyszenia, nie z nazwy. Z rapem jest jakoś łatwo. Nie znam tam nikogo, ale czasem ktoś brzmi tak, jak jego imię wskazuje, więc strzelam i trafiam :>
@parachutes: @zurawinowa:

Kupiłem nju łejwa właśnie, złoję Wam dupska :)

Bo za cholerę nie znam żadnych hitów Whitesnakes z nazwy albo innych takich. A progresywny rock tylko jak jest PF i Archive zgaduję...


Większość starych kawałków znam ze słyszenia, nie z nazwy. Z rapem jest jakoś łatwo.

To ja mam na odwrót - w '80s mam skuteczność bliską 100%, nie sądziłem, że tyle rzeczy znam. To samo z rockiem, o
@Farquart: Ja miałam straszne problemy na początku, bo piosenki z bajek znam po polsku świetnie, a jak usłyszałam po angielsku, ze zmienionym głosem to byłam zdezorientowana :D

Gorzej, że klasyka brzmi dla mnie tak samo ciągle. :D