Wpis z mikrobloga

@KaskadaRezonansowa: Ja rozumiem, ze ktoś może być wegetarianinem, bo na przykład mu mięso nie smakuje, czy ze względów zdrowotnych, ale nigdy nie pojmę jak można być weganinem, czy wegetarianinem ze względów na to, ze smutno mu, ze zwierzątka cierpią xD Wtedy wiem, ze wrazliwosc takiego człowieka poszła za daleko. Ale, że to ich życie, to nic mi do tego. ¯\(ツ)
łeee po jak restauradzja ma tesz dla tych vegan co som be bo njie jedzom zwierzencego to oni som be po kaszdy musi jes to co ja bo tak kcem to ta restauracja jes gupia bo tak i prafilny obiad dajcie plusy
@kezioezio: Przecież zwierzęta żyją tak samo jak ty i tak samo cierpią. To prosta empatia plus dla wielu wyraz troski o planetę, bo rezygnacja z mięsa pomaga oszczedzic wiele zasobów. Jeśli można przy odpowiedniej suplementacji odzywiac sie pelnowartosciowo w ogóle nie spozywając produktów odzwierzecych, czemu tego nie robic? No i to mit, że weganie wcale nie mają wplywu na swiat, bo ludzie ciagle jedza mięso i piją mleko - wystarczy spojrzec