Wpis z mikrobloga

tu jest ból dupy o to że kogoś stać na kupno mieszkania, doprowadzenie go do lepszego stanu wizualnego i sprzedanie drożej? Czy ja czegoś nie zrozumiałem? I jeszcze nazywacie ich januszami? xD

Kupić taniej sprzedać drożej stare jak świat, kojarzę jak jakiś sprzedawca oferował gry po niższej cenie niż inni bo leciał w uja z podatkami to był powszechny zachwyt nad jego "przedsiębiorczością"

Z uczciwie zarabiających ludzi robicie januszów a zwykłych oszustów stawia się na piedestale

To dopiero początek istnienia tego tagu więc może zbyt wcześnie na krytykę bo nie wiem jak się przyjmie ale takie odnoszę wrażenie jak napisałem

#natropieflipperow
  • 84
  • Odpowiedz
@qwertty321: oglądałem z 10 takich mieszkań, są ładne i funkcjonalne ale równie tandetne. Wszystko jest zrobione straszliwie po kosztach, materiały są o wytrzymałości kartonu z montaż tak nieprawidłowy, ze widziałem takie rzeczy tylko w tego typu obiektach. Raz oparłem sie o futrynę to poleciałem razem z nią. Utopiona kasa a nabywca sponsoruje ta chałę. Dlatego ta praktyka jest niemiłe widziana wśród kupców.
  • Odpowiedz
@qwertty321

ej ale wiesz że część wynajmujących wykupiła lub dostała od komuny mieszkania za darmo lub bezcen? xD

Moja rodzina sama musiała sobie wybudować a za m.in. podatki moich rodziców oni dostali a za wynajem spłacają kredyt kolejnego wynajętego mieszkania? Wolny rynek w #!$%@? xD
@pokustnik
  • Odpowiedz
@qwertty321: jeśli kogoś na to rzeczywiście stać, to spoko. jeśli wykonuje pracę polegającą na wyszukaniu nieruchomości, podniesieniu jej standardu i sprzedaży, to robi bardzo pożyteczną robotę.
  • Odpowiedz