Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, może ktoś coś podpowie. Autko mi się nie grzeje. Po przejechaniu 100km temperatura jak pic rel (przy jakichś 3 stopniach na zewnątrz). W aucie nie jest zimno, ale zauważyłam większe spalanie. Plus dużo później przełącza mi się auto na LPG. A przecież nie po to jestem królem szos w LPG, żeby na benzynce jeździć do pracbazy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Samochód to Renault Megane 2 tzw. żelazko. Silnik 1,4 benzyna.
Uprzedzam: zamierzam iść z tym do mechanika xD Ale najpierw wolę podpytać, wiecie, żeby nie było jak na memie ze skrzynią biegów xD HELP PLS
#motoryzacja #mechanikasamochodowa #renault #kiciochpyta
szalony_kazachstan - Hej Mirki, może ktoś coś podpowie. Autko mi się nie grzeje. Po p...

źródło: comment_iPNLff31uPcfVDLxF4xSLzRsvHfCv8Xu.jpg

Pobierz
  • 110
@szalony_kazachstan zdecydowanie termostat, u Ciebie chyba z całym króćcem więc zakładam koszt około 150 ziko do tego płyn chłodniczy na dolewkę i robocizna więc może około 300 zł się zakręci. Daj znać czy byłem blisko ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Trytytytytytka: U mnie w samochodzie jak czujnik był rypniety to termostat się wcale nie otwierał przez co silnik się przegrzewał. Tutaj to raczej wina termostatu który się zaciął w pozycji otwartej(taki przypadek też u siebie miałem).