Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, może ktoś coś podpowie. Autko mi się nie grzeje. Po przejechaniu 100km temperatura jak pic rel (przy jakichś 3 stopniach na zewnątrz). W aucie nie jest zimno, ale zauważyłam większe spalanie. Plus dużo później przełącza mi się auto na LPG. A przecież nie po to jestem królem szos w LPG, żeby na benzynce jeździć do pracbazy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Samochód to Renault Megane 2 tzw. żelazko. Silnik 1,4 benzyna.
Uprzedzam: zamierzam iść z tym do mechanika xD Ale najpierw wolę podpytać, wiecie, żeby nie było jak na memie ze skrzynią biegów xD HELP PLS
#motoryzacja #mechanikasamochodowa #renault #kiciochpyta
szalony_kazachstan - Hej Mirki, może ktoś coś podpowie. Autko mi się nie grzeje. Po p...

źródło: comment_iPNLff31uPcfVDLxF4xSLzRsvHfCv8Xu.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: nope, wszystko elegancko jest, jedyne co to ta temperatura. Termostat został na otwartym (w sumie prawidłowo jak już ma się zdupcyć) i chłodziwo krąży cały czas po dużym obiegu. Efekt możesz teraz u siebie obserwować. Nie wiem jakie to auto, ale powinieneś sam ogarnąć. Kup płyn, bo trzeba będzie popuscic trochę i nie wiadomo czy będzie wystarczający do ponownego zalania. No i pamiętaj o odpowietrzeniu układu.
  • Odpowiedz