Wpis z mikrobloga

Standardowo, p0lscy zawodowi kierowcy w nienawiści do kolei i swojego bezpieczeństwa oraz innych uczestników ruchu, zdemolowali kolejny pociąg i sprowadzili zagrożenie na pasażerów

Z nieustalonych przyczyn kierujący ciężarówką wjechał na przejazd kolejowy mimo sprawnie działającej sygnalizacji,

wprost pod nadjeżdżający pociąg pośpieszny relacji Warszawa-Wrocław.


#bekazpodludzi #patologiazewsi #patologia #kierowcy #tir #bekaztransa #intercity #kolej
B.....o - Standardowo, p0lscy zawodowi kierowcy w nienawiści do kolei i swojego bezpi...

źródło: comment_e5uLKMZdrJS6qo8yYmo5uSPq8u1LMn7i.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bukimi byłem w takiej komisji, wcale nie fajnie. Biurokracja, masa dokumentów, analiza zapisów rejestratorów zdarzeń sekunda po sekundzie, wyjaśnianie czemu coś nie jest tak jak powinno z sygnałem nawet godzinę czy, dwie przed wypadkiem, do przeanalizowania oraz przedstawiania. Współpraca zespołu przy tworzeniu raportu to rok do 2-3 lat a w cięższych wypadkach nawet dłużej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pociongowy: to przeciez da sie z tym zyc, prze iez nie zajma mu majatku do 8 pokolenia, i tak z niego nie sciagna calej kwoty wiec pkp to nie zrobi czy dostanie od niego 530tys czy 515tys... No ale mi latwo mowic. Szkoda chlopa.
  • Odpowiedz
@peszmerd ja nie oceniam czy zrobił dobrze czy nie. Ale debilizmem jest ignorowanie sygnalizacji i potem pretensje albo zaskoczenie odnośnie wielkości odszkodowania jakie ten ktoś (O ile przezyje) musi zabulić
  • Odpowiedz
@Bratkello: tak sie zastanawiam. Jezeli ktoś z wlasnej winy w-------i się pod pociąg i go mocno zdemoluje to PKP czy inna spółka kolejowa naprawia pociag z OC sprawcy, czy maja swoje ubezpieczenia od jebnięć?
  • Odpowiedz