Wpis z mikrobloga

@hehexdlollmao: dokładnie. Weź spójrz na to z bardzo odległej perspektywy. To jest przerażające, że ci ludzie płodzą najczęściej bez jakichkolwiek refleksji.
To jest straszne, nie wiedzieć z czego się żyje i nie widzieć w pewnych czynach niczego nieodpowiedniego.
Jak można być niewolnikiem prawideł tego świata, w aż tak dużym stopniu...
Ja na prawdę bardzo współczuję tym wszystkim, którzy utknęli na niższym poziomie ewolucji.
Ich świadomości nadal są jak nie w epoce
@fapowiczowski:

Jedyna rzecz, przez którą sobie pochlebiam, to zrozumienie bardzo wcześnie, jeszcze przed ukończeniem dwudziestego roku życia, że nie powinno się płodzić. Mój wstręt do małżeństwa, rodziny i wszystkich konwencji społecznych ma swoje źródło właśnie w tym. Zbrodnią jest przeniesienie swej ułomności na potomstwo, w ten sposób zmuszenie go do doświadczenia tych samych rzeczy, których doświadczamy my, przejścia drogi krzyżowej mogącej być gorszą niż nasza. Na danie życia komuś, kto odziedziczy
@fapowiczowski: co za bullshit, ale właśnie dla takich głupot obserwuje ten tag ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Rozumiem, że jak wsiadasz za kółko to automatycznie stajesz się potencjalnym morderca.
Rodzimy się, żyjemy i umieramy. Na pierwsza i ostatnia rzecz nie mamy wpływu, na tą środkowa już tak. Szanuje wybór każdego do wybrania swojej wersji przeżycia tego czasu który mamy i z chęcią wejdę w jakaś głębsza dyskusje...ale błagam
co za bullshit, ale właśnie dla takich głupot obserwuje ten tag


@krzych0: chwilę potem

z chęcią wejdę w jakaś głębsza dyskusje


I jak tu nie nazywać takich osobników inaczej niż idioci, głąby i kretyni?

Rozumiem, że jak wsiadasz za kółko to automatycznie stajesz się potencjalnym morderca.


Właśnie dlatego, że nie czaisz tej różnicy pomiędzy ryzykowaniem czyimś życiem za kółkiem a płodzeniem, co za tym idzie skazywaniem na pewną śmierć, nie ma
@fapowiczowski: używasz wielu mocnych słów i zwrotów jak „skazywanie na smierć”i nie idzie za tym nic poza przytoczonym „bullshitem”.

Bo z jednej strony można zastosować logikę ala „chłopski rozum” każdy kiedyś umrze -> rodzice maja dziecko które umrze -> skazali je na smierć -> są mordercami. I od strony logiki taki ciąg można uznać nawet za sensowny, co nie zmienia faktu ze jest absurdalny w każdym punkcie.
Element śmierci jest ważny
nie idzie za tym nic poza przytoczonym „bullshitem”.

nawet za sensowny, co nie zmienia faktu ze jest absurdalny w każdym punkcie.

I co z tego

mam wrażenie że te wszystkie gadki ludzi z tagu sprowadzają się do zwykłego strachu przed śmiercią


@krzych0 - twa argumentacja #!$%@?ła mnie z butów, do tego stopnia, że chyba spłodzę co najmniej piątkę w najbliższym czasie.
@fapowiczowski czyli jak chce żeby moje życie zapierało dech w piersiach to jestem ignorantem, a jak chce je przekazać dalej to jestem morderca xd weź proszę naucz mnie instrukcji życia i przeżywania go przez pryzmat Twojej osoby, wykształconej, inteligentnej, takiej której nie potrafimy zrozumieć bo nie dorastamy mu do pięt ;)
weź proszę naucz mnie instrukcji życia


@lycha911: żyj na pełnej #!$%@?, bądź szczęśliwy, spełniaj marzenia, ale nie zmuszaj nikogo do życia, bo nie jesteś w stanie mu zapewnić szczęścia i spokoju, na tym świecie pełnym absurdów i problemów czyhających na każdym kroku.
Zawsze można adoptować jakiegoś fajnego dzieciaka, samotnych dzieciaków w domach dziecka nie brakuje, głupie społeczeństwo woli o stokroć płodzić nowe ludki, ale co się dziwić, skoro duża część nie
@lycha911:

czy tragiczny to zależy jak wypełniasz przestrzeń pomiędzy narodzinami a śmiercią


Zawsze jest tragiczny. Stajesz się trupem. Zostaje po tobie truchło, na które patrzą twoi bliscy. Twoje dzieci będą na to patrzyły, jak je zrobisz. Ty zmusisz je do tego. Warto?

Jeżeli tylko to dostałeś


Niczego nie dostałeś. Życie to nie dar. Życie zostało ci narzucone i teraz masz przewalone, bo musisz coś tam "wykorzystywać", tj odstawiać jakieś przeróżne cyrki,