Wpis z mikrobloga

#ksiazki #medycyna #zdrowie

Ojciec był dziś u lekarza. Oprócz masy skierowań, dostał propozycję lektur. Ktoś czytał jakieś? Wasze opinie? Bo już pierwsza pozycja zapaliła mi czerwona lampkę

1) Ukryte terapie - Jerzy Zięba
2) Woda utleniona na straży zdrowia - Nieumywakin Iwan
3) Antyrak. Nowy styl życia - David Servan-Schreiber
4) cudowne kuracje - Jean Carper
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarek_P: no właśnie nie wiem co sądzić bo dostał przy okazji mnóstwo skierowań np do komory hiperbarycznej, rtg płuc, tk brzucha...

A u samego lekarza siedział półtora godziny, zmieniali opatrunki, usg żył...
no właśnie nie wiem co sądzić bo dostał przy okazji mnóstwo skierowań np do komory hiperbarycznej, rtg płuc, tk brzucha..


@Poprosze_herbate: czekaj, to twój post nie jest zarzutką? To dawaj linka do profilu tego lekarza na znanylekarz :D
@Jarek_P: nie chce rzucać nazwiskami, podałam tylko stronę wyżej.
Brat był z ojcem i mówił, że lekarz wydawał się dobry i konkretny.
Nie jest to zarzutka. Wiem jaką opinie ma Zięba, pozostałe pozycje też nie brzmią jakoś merytorycznie, ale pytam o nie.
@Sanus7: w sumie jest tam coś takiego jak
jednostka zlecająca: bla bla bla
jednostka wykonująca: to podana nazwa jakiejś kliniki czy czegoś w tym stylu. Z czego można tam i na nfz i prywatnie

Nie wszystkie skierowania są do tej konkretnej kliniki (bo tego jest serio sporo), ale tak, coś takiego jak mówisz też jest, na to wygląda
@Poprosze_herbate: Miałem kiedyś w labo takiego pacjenta, z jakiejś poradni dietetycznej, badań od groma i tak patrzę, że każde z innej pary kaloszy, łącznie około 800-900zł. Dopytałem później, czy to związane z jakimś schorzeniem, bo tak nie sklejałem ich do kupy, a on, że szukają przyczyny małego stanu zapalnego :o