Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wjechały #umniewbarze Ozory wieprzowe w sosie chrzanowym. Danie dla jednych odrzucające, a dla innych zawsze wyczekiwane. Są tacy, którzy proszą o telefon w dni, kiedy mamy je w menu.

Zrobione 20 porcji, szybko powinny się rozejść.

A Wy jak do nich podchodzicie? Ja lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W garach:
70l - ogórkowa
2 x 50l - ryż (łącznie 12 kg suchego)
Na patelni - 25-30 litrów sosu do placka po węgiersku

#pracbaza #gotujzwykopem #ozory
KubaJam - Dzisiaj wjechały #umniewbarze Ozory wieprzowe w sosie chrzanowym. Danie dla...

źródło: comment_hIp9NtMbYuIydLbOcV9gYeSBZVOb1UV5.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 17
@deafpool: Pracowniczy posiłek jest za symboliczne 10gr (PODATKI - za darmo nie moszna).
Do domu mogą brać wszystko za 50% (do momentu aż nie przesadzają bo niektóre dania przewyższają koszt przygotowania)
  • Odpowiedz
  • 59
@bullsh1t: W polskim barze xD

Idź do jakiegoś barrrrro de italiano

Ciekawe czy Włosi w ichniejszych barach tez tak mówią i twierdzą, ze o---------i by mielonego ze schabem bo ich menu syfiaste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@nalogowiec: Jak zabrałaby same zrazy wołowe/ozory wieprzowe/polędwice wieprzowe itd. to koszt ich przygotowania jest wyższy niż 50% ceny.
Jedna czy dwie porcje - spoko. Jeszcze nie zdarzyło się nam powiedzieć ‚nie’. Znają umiar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@sillygiraffe: @ranunculus:

Ja przykładowo te w sosie chrzanowym uwielbiam. Dzisiaj z prażokami będą wchodzić we mnie aż miło!

Za to ozory w galarecie mnie odrzucają. Aż mi się cofa jak pomyśle, ze miałbym tego spróbować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KubaJam: właśnie będę musiał w wolnym czasie spróbować przygotować bo nigdy nie jadłem ze względu na aspekt wizualny, polecasz jakiś dobry przepis dla początkującego?
  • Odpowiedz
  • 8
@Burstaine: Chciałem właśnie niedługo pisać do @anonymous_derp po jakieś przepisy. Dziewczyny mówią, ze nie wiedza jak operować solą tak jak on ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Derp - prowadzisz jakieś szkolenia z zakresu solenia?
  • Odpowiedz