Wpis z mikrobloga

Pamiętacie patusa od "17 lat żyje, a ty mi pietnastaka dajesz" ? No to właśnie wyszedł na wolność. Sąd drugiej instancji jeszcze zmniejszył mu wyrok z 15 na 13 lat ¯_(ツ)_/¯

hipokampOo - Pamiętacie patusa od "17 lat żyje, a ty mi pietnastaka dajesz" ? No to w...
  • 146
  • Odpowiedz
Wystarczyłoby gdyby wszystkie takie przewinienia w szkole były rejestrowane na policji. W którymś momencie powinny wtedy wkroczyć MOPS i Policja


@mistellaire: MOPSy się tym nie zajmują, ale rozumiem co masz na myśli. Tyle, że to będzie strzelanie z armaty do wróbli. Problem nożowników w Polsce nie jest na tyle duży, by przesadnie angażować środki i ludzi na walkę z nim to po pierwsze. Po drugie piętnowanie od najmłodszych lat może przynieść
  • Odpowiedz
Ale kara śmierci jest droższa niż dożywocie! Czego nie kumasz


@yggdrasil: on chce żeby zaraz po procesie postawić skazanego pod ścianą i rozstrzelać. Tak jak w wykopowych krainach miodem i mlekiem płynących typu Arabia Saudyjska, Północna Korea czy dowolne państwo Afryki subsaharyjskiej
  • Odpowiedz
@yggdrasil: na jedzenie dla więźniów, kiedyś czytalam ze na posilek więźnia idzie 2x tyle kasy co np dla dzieci w domach dziecka, a jak chca miec lepiej to niech w pace na siebie zarabiają
  • Odpowiedz
Nożownicy nie pochodzą z zamożnych rodzin, tylko ze śmieciowych rodzin.


@mistellaire: no częściej się słyszy o nozownikach z tej drugiej grupy, ale może to wynika po prostu stąd, że jest ich dużo więcej?
  • Odpowiedz
@Silver86: Może źródło tego, że posiłki w więzieniu są dwa razy droższe niż w przedszkolu? Średnio dziennie na jednego więźnia przypada jakieś 4.5...
Po prostu naczytałaś się gdzieś i rzucasz jakieś dane z dupy.
  • Odpowiedz
@yggdrasil: racja zazwyczaj leży gdzies pośrodku, wg mnie nie każdy, jak robil okropne rzeczy i nie patrzyl na godność innych, a gwalcicielom np powinni odcinac narzedzie zbrodni ;), niech sie cieszą ze nie jestem u władzy ;p
  • Odpowiedz
y porównujesz tego patusa który się przyznał do winy i jeszcze #!$%@? takie farmazony do sędziny bez żadnej totalnie skruchy do Komendy?


@BooB: Tak, porównuję. Jeden i drugi zostali prawomocnie skazani więc wg wykopowych miłośników kary głównej powinni zostać powieszeni/zagazowani.
  • Odpowiedz
@MiedzygalaktycznyMors: Komenda od początku nie przyznawał się do winy, jego sprawa była bardzo skomplikowana, w przypadku tego patusa wina jest ewidentna, koleś nawet nie wykazuje żadnej skruchy.
  • Odpowiedz