Wpis z mikrobloga

Pamiętacie patusa od "17 lat żyje, a ty mi pietnastaka dajesz" ? No to właśnie wyszedł na wolność. Sąd drugiej instancji jeszcze zmniejszył mu wyrok z 15 na 13 lat ¯_(ツ)_/¯

hipokampOo - Pamiętacie patusa od "17 lat żyje, a ty mi pietnastaka dajesz" ? No to w...
  • 146
  • Odpowiedz
@MiedzygalaktycznyMors: ale mnie nie interesuje to jak bardzo zepsuty jest system, są sprawy bardzo skomplikowane, są mniej skomplikowane i są ewidentne winy różnych zjebów. I takich ewidentnych zwyrodnialców bym eksterminował a ich organy przeznaczał potrzebującym. To że tak nigdy się nie stanie to inna sprawa.
  • Odpowiedz
mnie nie interesuje to jak bardzo zepsuty jest system, są sprawy bardzo skomplikowane, są mniej skomplikowane i są ewidentne winy różnych zjebów


@BooB: No właśnie zadaniem sądów jest decydowanie o winie, więc właśnie wyciąłeś organy niewinnemu Komendzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@MiedzygalaktycznyMors na #!$%@? ty mnie wolałeś do jakiegoś starego znaleziska, jak ty czytać że zrozumieniem nie umiesz nawet, napisałem tylko co ja bym robił z chwastami i dodałem wyraźnie że jest to niemożliwe. Pozdrawiam, bez odbioru.
  • Odpowiedz