Wpis z mikrobloga

@SkrajnieZdegustowany: ale to już nawet nie o to chodzi. Jak #!$%@? można traktować jakąkolwiek partię prawie jak boszka. Jprdl. Ja rozumiem, każdy ma inne poglądy, podejście, punkt widzenia i sytuację ale czy to daje pozwolenie na pitolenie za każdym razem jak leci panorama xD że hurr durr PO ZŁODZIEJE KURŁA, PIS daje uuuuuUUU.
Po za tym, jak zapytałem ,,Jak myślisz, skąd mają hajs na te wszystkie dodatki, które dają" odpowiedź była
@Mescuda: przejęcie telewizji w tak chamski sposób dało dużo więcej niż mogłem się spodziewać. Ludzie którzy nie czerpią informacji z innych źródeł są przekonani że to prawda. Moi rodzice na przykład oglądają codziennie tvpis ale tvn nie włącza bo kłamią wg nich xD
@Mescuda: jakbym słyszał swojego ojca - wykształcony człowiek, całe życie pracował na kierowniczych stanowiskach, jeźdźi na kontrakty na za granicę. 60+, ogląda tvp info, bo to mu łapie z naziemnej. ostatnio chodził i wygrażał sędziom, jacy to złodzieje, juszczyn pajac jeździ po jakiś sejmach a sam jakieś eksmisję biednym ludziom za 100 zł długu robił itp itd. skończył jak mu przypomniałem, że w latach 30 u naszych zachodnich sąsiadów to samo