Wpis z mikrobloga

  • 171
Siemanko tramwajowe świry ( ) (chyba czas wymyślić nowe przywitanie xD)

Dziś dostałem linie 77 :D połączenie najlepszych odcinków tras 11 i 19(nie jeździ przez ul Kalwaryjską tfu! ), czyli praca spokojna ale zarazem nudna ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeździłbym ciągle mimo to, jednak w grafiku nie widzę kolejnego razu :(
Trzeba zrobić wpis, bo linia kursuje tylko przez 3 tygodnie w związku z zamknięciem węzła "Korona" - wymiana rozjazdów i torowiska z drobnymi naprawami.
No nic, byle by do 12:30 ( ͡ ͜ʖ ͡)

obci - Siemanko tramwajowe świry (✌ ゚ ∀ ゚)☞ (chyba czas wymyślić nowe przywitanie xD)...

źródło: comment_XbGjRBu0CJxP4s70O1mEJwgg8HIpswOJ.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
szczerze to nawet nie wiem jakie w krk są wózki,


@obci: wszystkie skrętne, niektóre zabytki mają sztywne.

I też inaczej niż chyba w całej PL mamy egzamin na E1+c3 a nie na 105 "bo maja isc na zlom" tssaaa


@obci: była kiedyś taka śmieszna akcja jak wycofywali sie ze szkoleń na 105tce (czyli chyba rok 2015/2016), pierwszy kurs który miał E1+EU / E1+GT8 a pare dni przed egzaminem okazało sie
  • Odpowiedz
@obci: w sumie nie jestem pewny czy nie chodziło nawet o jazde na egzaminie na 105tce, ale mogłem coś pomylić. Na pewno #!$%@? im wagony tymi zmianami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@piekuo jak mnie złapie na końcówce i powie "usuń konto" to ok xD ja czekam na Twoje pokażmorde żebym wiedział ktory to ty xD
  • Odpowiedz
@obci ja ogólnie jestem bardzo miła i zawsze macham @piekuo jak widzę że jedzie natomiast on zawsze zamyka mi drzwi przed nosem i od razu jeżdża na zajezdnię :( chyba się dalej mnie boi
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@caalkiem_nowe03 na newaga nie mam uprawnień choć chciałem :( ale teraz i tak niedostępny...
Chciałbym wiedzieć który to bo się boi pokażmorde zrobić xD a na pętli nie wiem czy gadaliśmy...
  • Odpowiedz