Wpis z mikrobloga

#pracbaza #gownowpis
Szef na przetargu wywalił się na 300 000 ( Tyle przepłacił ) ( ͡° ͜ʖ ͡°) i rano zamiast porozmawiać spokojnie to zaczął od Ujów wyzywać i zapowiedział że będziemy zapi3...ć i obciął stawki z 24 netto na godzinę na 17 brutto bo tak jest w ustawie.
Od 3,5 godziny jesteśmy na grillu ekipą 11 chłopa i polewając sobie smaczne rzeczy patrząc jak karkóweczka skwierczy nie odbieramy telefonów od pieniącego się typa że na 3 duże bańki popłynie ¯\_(ツ)_/¯.
Własnym autem pracuj, własny telefon noś, sam sobie kup narzędzia za które nie zwraca. A idź Pan w buraki.
Idziemy jutro na sponsorowane kursy Unijne z czesnym podstawowym.
Kamlot mu w buty i niech frajerów szuka.
Oooo.. Podano piweczko....
  • 114
@taktosiekonczy: @Barto_: CZego nie kumasz.?
300 000 dał ofertę za dużo i poszło to już w kocioł To tak jak by dal komuś prezent, a inwestycja jest na 3 miliony nie zrobiona bo nie ma już 11 pracowników którym płacił 44 do 55 tysięcy miesięcznie ( Grupie ). Jeśli zatrudni jakąś grupę to będzie musiał wywalić z 75 tysięcy na wypłaty co miesiąc a jak będą na działalności to z
W jednym, daniu 300 000 (trzysta tysięcy)


@Barto_: pewnie o tyle droższa była oferta nr 2. Szefo nie wydał, ale też nie zarobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w drugim 3 duże bańki


@Barto_: 3 melony kary za niezrealizowanie kontraktu. No bo weź zrealizuj kontrakt jak załogi nie masz ¯\_(ツ)_/¯
Pytanie czy szefo umowę podpisał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@FulTun: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
WIDZĘ prawdziwego speca, tak trzeba żyć, szefuw takich #!$%@?ć maczetami xD
Może niech od razu pensje obetnie i każe dopłacać, pomyśl jak wtedy szybko się odkuje. #!$%@? złamany i tyle, niech się udławi swoją kasą. Nie szanujesz pracownika, to go mieć nie będziesz, zasada prosta jak to, że dupa jest do srania i siedzenia na niej.
A za ściemnianie z premiami, w czasie gdy kupuję sobie i żonie nowe
@FulTun: Dobrze rozumiem??
1. Chciwy szefuńcio najpierw wygrał przetarg bo dał najmniej.
2. Gdy doszło do realizacji to wyszło że pierdyknął się o 300 000 bo czegoś zapomniał/myślał że będzie taniej.

Ile razy mój szef śmiał się że ktoś dał np. 20% taniej niż inni oferenci a później dostawał info, że ta firma ma kłopoty. Brawo #!$%@?, więcej takich cwaniaczków co wjeżdżają na przetargi na pełnej piździe...
@Pavelow: Proszę. To dostałem na maila już. Dzwoń albo pisz bo to jest 2 edycja.
Dzień dobry
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie przesyłam Panu Regulamin projektu oraz
Formularz zgłoszeniowy do projektu. Wypełnienie formularza jest kluczowe
przy decyzji o zakwalifikowaniu do projektu.
Proszę też o przesłanie Cv.

W razie pytań jestem do dyspozycji pod numerem telefonu 721 452 999.

Z poważaniem
--
Alicja Ługowska

BIURO PROJEKTU
ul. Bora Komorowskiego 3a/2
80-385 Gdańsk