Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@p0lybius: takie coś jest dobre przez jakiś czas jak jesteś młody. Zrobisz sobie dosw, a potem odcinasz kupony życiowe. Nie wyobrażam sobie tak pracować przez x lat ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bergero00: Operatorzy koparek mają 18-35zł na godzine na śmieciówach lub 30-45 na dg bez własnej koparki

No chyba że jakieś budimexy i podobne to 2000 na miesiąc z nadgodzinami żeby inżynierowie za 2300 nie strajkowali.

Im większy wykonawca tym niższe zarobki - nie tak dawno była stronka polecambudimex.pl gdzie obecywano za podrzucenie majstra/kiero 2k każdemu (oczywiście za te śmieciowe zarobki)

Komuna silna w komunistycznych zakładach, tam na serio ludzie pracują
  • Odpowiedz
@bergero00 nie wiem jak wygląda płaca dla samego operatora ale z własną koparką pracując po 8h dziennie 8h x 20 dni = 160 h, 160 x 80 zł {średnio za godzinę) = 12 800 netto, od tego odliczyć koszt paliwa jakiś awari to tak zostaje w okolica 8-10k ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mirusek do transportu autolaweta na kat B, nie zawsze się uda mieć tyle zleceń żeby pracować po 8h dziennie można też pracować po 10h jak trzeba, na ilość zleceń nie narzekam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Najlepiej złapać kontakt z elektrykami, hydraulikami, itp itd którzy zajmują się różnego rodzaju przyłączami lub budowlańcami na jakieś fundamenty to nawet ogłoszenie nie jest potrzebne.
  • Odpowiedz
@sh2dov: nie wiem co wnosi syf na budowie do tej dyskusji. Syf zależy od tego kto od generalnego wykonawcy się tym zajmuje. Jak mają to w dupie to nawet chlac na budowie można, jak się ktoś angażuje to i w januszobudex inwestment będzie porządek. ! Nomen omen do dyskusji o zarobkach to nic nie wnosi
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: u generalnego się nie opłaca pracować, to każdy wie xD

Najlepsze są firmy które są podwykonawca generalnego, później zaczynają się pod, podpod, podpodpodwykonawcy i poziom dziadostwa z kazdym "pod" rośnie
  • Odpowiedz
@ReFree zarobię nawet na chleb z masłem, ja samą koparke raz pożyczyłem i nigdy więcej, przeważnie jest podejście nie moje to w------e, a tak to jak dbasz tak masz. Roboty jest od uja raz pojechałem do x miejscowości na usługę to się dziwili skąd mój najemca mnie wytrzasnął bo u ich miejscowych koparkowych miesiąc czekania jak nie lepiej.
  • Odpowiedz
@Pierdziuszek: Skanska byla generalnym wykonawca. Syf, to nie tylko b----l na stanowisku pracy. Brak przeplywu informacji, b----l w papierach i totalne nie ogarnianie inwestycji, czyt. Mamy Cie w dupie, radz sobie sam, nie obchodza nas twoje problemy, ktore generuja kolejne problemy dla innych podwykonawcow.
  • Odpowiedz
@Stormweaver: @benaluan:


@Pierdziuszek: Potwierdzam. Co to za głupie powielanie mitów, że większość pod stołem coś dostaje xD

na dużych budowach Wykonawcy jadą na niskich marżach jest dopinanie budżetów i pilnowanie wydatków. Papierologii jest tyle żeby cokolwiek kupić w większych firmach, że zapomnij o jakichkolwiek przewałkach, bo nikomu się nie chce w to babrać.
Każdy jest posrany,
  • Odpowiedz