Wpis z mikrobloga

Właśnie w rozmowie o sztucznym podnoszeniu pensji usłyszałem od chłopa ze wsi, że wzrost cen przynajmniej powoduje to, że ci się chce bardziej pracować xDDD. Ach, ta wiejska mentalność i niewolnicza dusza. Ja za równy miesiąc wyjeżdżam do Holandii (eee Niderlandów), a jeśli Polacy dalej będą w ten sposób myśleć i mieć taką nieświadomość co PiS #!$%@?, to im życzę garba, bolących kości na starość i 20zł emerytury miesięcznie (o ile w ogóle takie coś będzie) xDDD.
#bekazpodludzi #heheszki #patologiazewsi #rakcontent #polska #pis #bekazpisu
  • 154
@czu_mi ignorantem xD ? Słuchaj mnie dzbanie z 70 chromosomami:

Po 1: pracuje z ludźmi ze wsi 10 lat i doskonale poznałem ich mentalność - cytujesz różne źródła w dyskusji, a taki powie ci "#!$%@? prawda, ja wiem lepiej" a na pytanie skąd, to odpowie "z TVP". Jeden śmiał się nawet, że czytam książki i dlatego jestem #!$%@?.

Po 2: gdzie ja napisałem, że ludzie z miasta tacy nie są xD ?
@KozakCzerwony Ludzie wychowani na wsi w czasach PRL mają trochę inny tok myślenia. Dla nich praca to swojego rodzaju sens życia i mieszkając na wsi to widać. Niezależnie czy PIS, PO, SLD czy inne LGBT, ich życie nie zmienia się wiele. Nie płaczą, nie pucują się, nie #!$%@?ą głupot w internecie tylko całe życie #!$%@?ą. Ale Twoje dwa zwoje nie pojmą tego i dalej będziesz zwykłym siurem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@ayebactowszystko: ale co ma rząd do Ciebie...
Zacznij brać odpowiedzialność za swoje życie i nie zwalaj na
- rząd
- ceny
- rynek
- twoich rodziców że byli biedni
- LGBT
- kosmitów
- polityków
- Niemców

Jesteś odpowiedzialny tylko za to co:

- robisz
- myślisz
- mówisz
- gdzie mieszkasz
- jak spędzasz wolny czas

Na całą resztę nie masz wpływu.
Nie masz wpływu na to co polityk X
@pokpok zastanawiałem. Wiadomo że droższe towary wymagają od ludzi większych pieniędzy, a co ma zrobić przeciętny Polak, żeby ich mieć więcej? No tylko więcej pracować. I tu mógłbym się z facetem zgodzić, ALE jak gość argumentuje swoją wypowiedź, że jak chce więcej zarobić to żebym na nadgodziny chodził w sytuacji, gdy firma obniżyła zarobi i zamiast zarabiać od 2700-3000zł zarabia się max. 2300 - 2400zł (bo tak nasz firma zrobiła i dlatego