Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#perfumy
Mirki Jakie są obecnie perfumy które cieszą się bardzo dużą trwałością i projekcją? Takie które warto obecnie kupić i mogą się podobać? Jestem rozczarowany zmianami w niegdyś trwałych zapachach (La yaquawam) i szukam czegoś co będzie trzymać dłużej a jednocześnie da o sobie znać w otoczeniu.

Inb4 brutal, kuoros, wd40.

Fajnie by było gdyby było chociaż kilka sensownych odpowiedzi.
Pozdrawiam i miłego wieczoru

P.S. #sotn dior sauvage ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Max3nium: właśnie kupiłem w ciemno Giorgio Beverly Hills, podobno kiler pod tym względem. Jeszcze się nie przekonałem, bo go nie mam w ręku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Innym budżetowym kilerem jest podobno Joop Homme
  • Odpowiedz
@Max3nium: kouros niby długo trzyma? Z tego co czytałem opinie i mam więc testowałem to Gucci Intense Oud. Ale nie płacz potem że nie możesz się domyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żałuję że wziąłem EDP a nie EDT.
  • Odpowiedz
@Max3nium
Bogarty wszelkiej maści, Salvatore Ferragamo - Uomo Signature, nowy Gourmand Leather od Zara ma na mnie skandalicznie wielkie parametry w trwałości, Shaghaf Oud Abyad od Swiss Arabian, Armani - Code Profumo, Carolina Herrera - Bad Boy, Invictus standardowo, Montale - Black Aoud, Emiliano Ungaro - Oud III, Versace - Eros, Cyrus - Writer, no i moje perfumy mają zabójczą trwałość ()
Więcej grzechów nie pamiętam :)
  • Odpowiedz
@Max3nium: Valentino Uomo Intense, Valentino Uomo Noir Absolu, Dior Eau Sauvage Parfum, Dior Homme Parfum, Bentley for Men Intense, Joop Hommo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dradziak: mam Cyrusa ale powiem Ci że trwałość oceniam na max 4-5 H, ponadto ze swojej sklromnej kolekcji największą trwałością i projekcją cieszy się właśnie invictus
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@d___b: to trochę potrwa, wysłany do siostry, a do mnie ktoś przywiezie przy okazji, czyli to może być nawet za kilka miesięcy
  • Odpowiedz