Wpis z mikrobloga

Tl;dr:


Z takich moich #!$%@? historii życiowych, to kiedyś tutaj na mirko pisałem z jedną dziewczyną na starym koncie, które już w hui dawno usunąłem.

Niby nic takiego, ale zaczęliśmy czuć do siebie chemię. W końcu postanowiliśmy się spotkać, ona z Poznania, a ja z Wrocka. Generalnie wysyłaliśmy sobie masę zdjęć, szły sexchaty i sexrozmowy, no i wypisywaliśmy sobie co nie będziemy robić jak się spotkamy. Wynająłem hotel w Szklarskiej Porębie na kilka dni, tak byłem na nią napalony.

Dziewczyna wcześniej ,,ostrzegała” mnie, że ma kilka nadprogramowych kg. Na zdjęciach wyglądała bardzo dobrze, ot jakby to rzeczywiście było kilka kilo.

No i gdy moja wybranka wyszła z pociągu, to nadprogramowe kilka kilo okazało się być wielorybem na poziomie cukrzyka. Do dzisiaj nie wiem ile ona filtrów na zdjęcia waliła i jakie sztuczki wykonywała, aby dobrze wyglądać. W życiu nie poczułem się tak oszukany jak wtedy.

Najgorsze jest jednak to, że autentycznie nie wiedziałem co robić. Hotel opłacony, a my już jakiś tam stopień zażyłości wypracowaliśmy po pisaniu i gadaniu ze sobą kilka miesięcy. Głupio było jej powiedzieć, aby spadała, bo jest grubaską.

,,No nic, najwyżej będziemy oglądać Netflixa i tyle XD” pomyślałem. Błąd. Wieloryb pierwszego dnia się zaczął do mnie dobierać. I jak miałem ją odpychać i powiedzieć jej, że nic z tego nie będzie, gdy jeszcze poprzedniego dnia nie pisałem jej jak ją nie wygrzmocę? XD I w ten sposób przez pieprzone 3 dni ruchałem wieloryba. Nawet #!$%@? mi w pełni przy niej nie stawał i czułem do siebie totalne obrzydzenie w stylu ,,co ty #!$%@? facet robisz” :(

Do dzisiaj czuję jak o tym pomyślę. Teraz bym już tego nie robił, ale wtedy byłem młodszy, ledwo po rozpadzie 7-letniego związku i z poważnymi problemami z asertywnością. Byłem taką #!$%@?ą, że nie potrafiłem jej odmówić do tego stopnia, że pisałem z nią później dalej... W końcu jednak naturalnie relacja wygasła, a ja usunąłem stare konto.

No i ja koniec mały plot twist. Ona ciągle ma tu konto, więc strzeżcie się niebiescy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #niepasta #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 72
  • Odpowiedz
  • 96
@Stefancveluszko: Mam, nawet wspólne. I to nie zarzutka, a trauma którą później rozpracowywałem z psycholog XD
Ten portal stał się tak #!$%@?, że gdy walę oczywistą zarzutką na anonimowych, to wszyscy łykają. A jak piszę traumatyczne przeżycia na koncie które po to powstało, to ciągle słyszę, że baity. (°°
  • Odpowiedz
  • 21
@wykopsowa: Pamiętam tę pastę ( ͡° ͜ʖ ͡°) W rzeczywistości to jest tak, że taka poci się przy wysiłku jakim jest seks jak #!$%@?, przez co śmierdzi niemożebnie.
  • Odpowiedz
  • 9
@chodznapole: Nie. Całe ciało jej faluje, bo i jest tłuste. No i tak jak wspomniałem wcześniej, strasznie śmierdzi. Z pyska, bo i zła dieta, no i z całego ciała z powodu potu przy wysiłku.
  • Odpowiedz
@pokustnik: ja #!$%@?. Facet pojedzie z dziewczyną na koniec Polski żeby jej nie zrobić przykrości a laska nawet się nie przejmie gdy oleje. "Haha ale oblech" takie stwierdzenie kiedyś słyszałem laski do chłopaka. (Albo fujjj)
Gardzę wami ha tfu
Garde sobą bo kiedyś też taki byłem ;)
Też nie umiem pokazać dziewczynie która się stara że jest brzydka. Nawet najbrzydszemu potworowi na świecie nie pokaże że mi się nie podoba. Laski
  • Odpowiedz
  • 10
@agent-cooper: A żebyś wiedział, tak dokładnie jest. Do dzisiaj w życiu nie powiem kobiecie, że jest brzydka, albo cis z jej wyglądu mi nie pasuje, aby nie robić jej przykrości. Z kolei ja od kobiet nie raz słyszałem, że jestem za niski (karakan 172 cm here xd).
Przynajmniej nauczyłem się wykręcać dyplomatycznie z takich relacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pokustnik: jak się poznaje dziewczynę na wykopie ? Jakiś specjalny tag ku temu ?
Co do walenia grubej - chyba najlepiej jak po prostu się położy na plecach i nogi skieruje ku górze - nie musi się ruszać.
Pozostaje zamknąć oczy i za ojczyznę
  • Odpowiedz
  • 9
@kejterr: Nie, sama do mnie napisała. Chyba odnośnie jakiejś książki. Kiedyś prowadziłem tu całkiem fajne konto, nie to marudzenie i gołe dupy co teraz.

Co do ruchania, to jeszcze uwielbiała jak się patrzyło jej w oczy. Także wiesz, opcja z workiem na łeb odpadała XD
  • Odpowiedz