Wpis z mikrobloga

Tl;dr:


Z takich moich #!$%@? historii życiowych, to kiedyś tutaj na mirko pisałem z jedną dziewczyną na starym koncie, które już w hui dawno usunąłem.

Niby nic takiego, ale zaczęliśmy czuć do siebie chemię. W końcu postanowiliśmy się spotkać, ona z Poznania, a ja z Wrocka. Generalnie wysyłaliśmy sobie masę zdjęć, szły sexchaty i sexrozmowy, no i wypisywaliśmy sobie co nie będziemy robić jak się spotkamy. Wynająłem hotel w Szklarskiej Porębie na kilka dni, tak byłem na nią napalony.

Dziewczyna wcześniej ,,ostrzegała” mnie, że ma kilka nadprogramowych kg. Na zdjęciach wyglądała bardzo dobrze, ot jakby to rzeczywiście było kilka kilo.

No i gdy moja wybranka wyszła z pociągu, to nadprogramowe kilka kilo okazało się być wielorybem na poziomie cukrzyka. Do dzisiaj nie wiem ile ona filtrów na zdjęcia waliła i jakie sztuczki wykonywała, aby dobrze wyglądać. W życiu nie poczułem się tak oszukany jak wtedy.

Najgorsze jest jednak to, że autentycznie nie wiedziałem co robić. Hotel opłacony, a my już jakiś tam stopień zażyłości wypracowaliśmy po pisaniu i gadaniu ze sobą kilka miesięcy. Głupio było jej powiedzieć, aby spadała, bo jest grubaską.

,,No nic, najwyżej będziemy oglądać Netflixa i tyle XD” pomyślałem. Błąd. Wieloryb pierwszego dnia się zaczął do mnie dobierać. I jak miałem ją odpychać i powiedzieć jej, że nic z tego nie będzie, gdy jeszcze poprzedniego dnia nie pisałem jej jak ją nie wygrzmocę? XD I w ten sposób przez pieprzone 3 dni ruchałem wieloryba. Nawet #!$%@? mi w pełni przy niej nie stawał i czułem do siebie totalne obrzydzenie w stylu ,,co ty #!$%@? facet robisz” :(

Do dzisiaj czuję jak o tym pomyślę. Teraz bym już tego nie robił, ale wtedy byłem młodszy, ledwo po rozpadzie 7-letniego związku i z poważnymi problemami z asertywnością. Byłem taką #!$%@?ą, że nie potrafiłem jej odmówić do tego stopnia, że pisałem z nią później dalej... W końcu jednak naturalnie relacja wygasła, a ja usunąłem stare konto.

No i ja koniec mały plot twist. Ona ciągle ma tu konto, więc strzeżcie się niebiescy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #niepasta #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie
  • 72
  • Odpowiedz
@pokustnik o rany, #!$%@? max ( ͡° ʖ̯ ͡°) masz jakieś porównanie jak bardzo zdjęcia odbiegały od rzeczywistości? Jakieś zdjęcie podglądowe z gugla może?
  • Odpowiedz
  • 1
@HarleyQuinn: Ja też się czułem molestowany, ale przecież słowa jej nie powiedziałem, więc jak mogę mieć do niej pretensje? To ja byłem niepewną swego #!$%@?ą, która nie potrafiła wyrazić tego co myśli, aby lasce która jawnie mnie okłamała przykro nie było ¯_(ツ)

@matteo_moravietzky: No cożeście Wy narobili XD

@szzzzzz: Na zdjęciach to była taka zwykła dziewczyna 6/10 z dużym cycem. Było widać, że ma kilka kg za dużo, ale naprawdę wyglądało to akceptowalnie i mino wszystko apetycznie. Na żywo to miała dobre 40 kg nadwagi XD Później jeszcze spotykałem się z czymś podobnym na tinderze, także to nie wyjątek. Grube laski są po prostu mistrzami w kamuflowaniu swojej wagi.
Ale teraz wiem na co zwracać uwagę. Jak nie ma zdjęcia całego ciała, a pozostałe foty wykadrowane od góry i z #!$%@? filtrami, to mamy na 90% do
  • Odpowiedz