Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawią te rady normictwa by wyjść z depresji według nich wystarczy przeczytać jakąś książeczkę ze specjalnymi radami i iść na siłownie poprawić fryzurkę i już przegryw minie depresja minie nerwica minie wy jesteście klaunami xD
#przegryw #logikarozowychpaskow #depresja
SchizoidalnyParanoik - Zawsze mnie bawią te rady normictwa by wyjść z depresji według...

źródło: comment_suYyjIiahmssv418yVkkurWTTpbSDl8X.jpg

Pobierz
  • 27
@SchizoidalnyParanoik: hmmm, jest mi smutno

#!$%@? mam depresje xD

-wiesz, to nie depresja. to tylko chwilowy smutek, wydziel endorfimy potocznie zwane hormonem szczęścia chociażby na siłowni czy ogółem przez wysiłek fizyczny, ewentualnie jak serio myślisz że to potrzebne to idź do psychiatry.

lalalalallalala normik lalalallalalala nic nie słysze lalalalalallalalaala ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
zawsze mnie bawią te samodzielnie zdiagnozowane depresję


@Kowixx: co w tym zabawnego? Jak przewrócisz się na ulicy, usłyszysz chrupnięcie, poczujesz ból i nie będziesz mógł wyprostować ręki to zasadnym jest podejrzenie złamania, nieprawdaż? Szacuje się, że 10-20% społeczeństwa doświadcza depresji co najmniej raz w życiu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SchizoidalnyParanoik: nie wystarczy jej przeczytać, ale zacząć stosować rafy, oraz utrzymać systematyczności, opuścić to błędne koło. Dam se rękę uciąć że nikt w tagu nawet tego nie próbował, z obawy o porażkę. Żałosny obraz wasz, ot co.